ed7

ed7

Uvo mene opet :D uhvatio sam vremena i sredio malo motorni prostor. ofarbano i ulickano sve :D
Usput, da se pohvalim, juce sam bio u tuzli na Tuning show-u, i osvojio 2 mjesto u street style-u. Evo i par fotki :D

1379208_392649767529548_963456571_n.jpg 260520111969.jpg 260520111971.jpg 270520111975.jpg 270520111977.jpg 270520111983.jpg 280520111988.jpg 280520111997.jpg Pehar.jpg
I jos nesto, poklon od cure :D
280520112000.jpg
zvucnik naravno, medo je moj :D (sala, njen je :D )
 
vozdra cuneri, evo cackalo se malo, pa da se pohvalimo. Nabavio sam gewinde TA-tehnix zasad, nisam smio cekat snijeg na onm oprugama. Kad smo ih postavili, spustim ja navoje do kraja, kontam profurat koji dan, al jes malo sutra, auto se podiglo za 2-3 cm, bila niza na sjecenim h&r oprugama, kontam da se podigla jer je laksa od 5 gen, sa koje su gewinde. ali nema veze, kontacu do proljeca sta i kako. U sustini sam zadovoljan gewindama, auto stabilno, nema vise preskakanja opruge i tih sranja. Takodje, nema vise lupanja na trapu :D .


1477457_10201705091762888_1373776230_n.jpg

i jos nesto, stigle fele za sledecu sezonu. Borbet T 16x 9jota , et 30 . Felge su onako, na dvije su falcevi ostrugani, ima muda da otegnem dok ispoliram, a druge dvije su ok. Ali koliko para toliko muzike...


1456760_763226527036598_1526189548_n.jpg
imam jos bruku planova za proljece, ali o tom po tom, vidjecemo sta plata dozvoli :D
 
Član
Mogu se te gewinde "odradit", da se može više spustit... pitaj na fb Sreto Mijanic šta i kako da ti odradi ;) Dobre felge, sretno ;)
 
Legend
super , jako fin napredak , a eto ti zime , kud bolja prilika nego da se felge perfektno urade
baci koju sliku gewinde i steznih glava
kod ta tech neki modele mimo prstena na navoju opruge na donjem dijelu gdje stezes sam amortizer mozes spustiti jos
 
Član
Po meni su ti ove borbetice suvisne, BBS je mjera i 165 sto si stavio naprijed. Ove mi felge za hondu nisu ali NIKAKO. Od Borbeta na EF jedino ide T model i to u dimenziji 15'', ali sa falcom, cca 7 i 8 J i to je to. Al ne sumnjam da ces ti to lose odraditi... Samo naprijed, i svaka cast na gewindama! Sigurniji si sada.
 
Po meni su ti ove borbetice suvisne, BBS je mjera i 165 sto si stavio naprijed. Ove mi felge za hondu nisu ali NIKAKO. Od Borbeta na EF jedino ide T model i to u dimenziji 15'', ali sa falcom, cca 7 i 8 J i to je to. Al ne sumnjam da ces ti to lose odraditi... Samo naprijed, i svaka cast na gewindama! Sigurniji si sada.

i ja sam govorio da ne bi 16ke, ali na bbs-icama i tim gumama mi auto puno legne, oderan pod skroz, karter ko da je 3-4 puta udaren cekicem, i na dva mjesta puko pod, valjda od nabijanja. a pored toga tocak mi izgleda premalen. a da stavim vece gume, jos vise beze. vidjecu kako ce cucat borbetke, preko zime poliranje farbanje ovo ono :D lako ih je prodat na kraju krajeva
:D
 
super , jako fin napredak , a eto ti zime , kud bolja prilika nego da se felge perfektno urade
baci koju sliku gewinde i steznih glava
kod ta tech neki modele mimo prstena na navoju opruge na donjem dijelu gdje stezes sam amortizer mozes spustiti jos

hvala :D
preko zime ce da procvjetaju , barem cu se potruditi :D a fotkacu sutra gewinde pa postavim, da vidimo moze li se jos cm-dva izvuci, jer nebi pretjerivao.
 
Član
Svaka cast :)
A sto se tice gewindi msm da je fabrika odredila koliko je dovoljno da se gewinde odviju tako i odradila odgovarajuci navoj i nivo spustanja da bi trajale i da odradis navoje da se auto zakuca msm da ce to biti kratkog vijeka pa sad vidi sta ces
Felne pa moje misljenje da su felne kao felne odline e kako ce lec na hondu vidjecemo
u svakom slucaju srecno u radovima ;)
 
Svaka cast :)
A sto se tice gewindi msm da je fabrika odredila koliko je dovoljno da se gewinde odviju tako i odradila odgovarajuci navoj i nivo spustanja da bi trajale i da odradis navoje da se auto zakuca msm da ce to biti kratkog vijeka pa sad vidi sta ces
Felne pa moje misljenje da su felne kao felne odline e kako ce lec na hondu vidjecemo
u svakom slucaju srecno u radovima ;)
hvala :D ma nisam ja ni mislio do poda, bio sam i sad se kajem, puno auto vode. Da mi je jos cm dva samo. A fele kao sto rekoh, odraditi, srediti, pa ako mi se ne svide, lako je proslijediti dalje :p
 

OmO

Član
Dobra, a sto ce ti samo jedan brisac, ne moze on uhvatiti onoliko koliko treba..
 
Top