ebay kupovina, carina

ebay kupovina, carina

Član
Meni se jednom slicno desilo, narucio artikal i nakon 3 mjeseca nije doso i vrati mi prodavac pare, ja narucim drugi isti kad sutradan stize onaj sto sam prvo narucio, kasnije do nekolko dana stize i ovaj drugi, na kraju dobio dva po cijeni jednog, a nisu ih zadrzavali na carini
 
Član
ma ne isplati mi se uzimat oba dva. A za ovaj prvi ću čovjeku uplatit pare, šupački bi to bilo meni dio došo da ga zadržim, a čovjek mi vratio pare. Niti je on mogao utjecat na poštu niti ja, pa zašto da onda on ispašta

Nego mene zanima za ovaj drugi dio, hoće li ga carina htjet poslat nazad nakon određenog vremena ili će ga bacit u smeće? Jer ako krene opet prema prodavaču mogu tražit povrat novca i sa svotom od 80% ja bi bio prezadovoljan
 
Član
Ja sam na koristen okidac koji je kostao 95€ sa ukljucenom postarinom i dosao brzom postom iz Italije platio 122KM dodatno carine, pizdarija i cak uplatnice -1.5KM, iako se placa elektronski sve...
 
Član
Ja sam ljetos telefon iz kine za 80€ kupio. Jos me ca. 40km izasle te pizdarije. Opet dobro, ali sad sa spedicijom se zajebavati (znam proceduru, radim uvoz-izvoz) zbog 50ak KM???

Send via Gameboy Color
 
Član
Meni se jednom slicno desilo, narucio artikal i nakon 3 mjeseca nije doso i vrati mi prodavac pare, ja narucim drugi isti kad sutradan stize onaj sto sam prvo narucio, kasnije do nekolko dana stize i ovaj drugi, na kraju dobio dva po cijeni jednog, a nisu ih zadrzavali na carini
meni se desilo sad ovo nedavno kad su kasnile posiljke da mi je doslo 2 puta isto, a i jedan artikal je kasnio mjesec dana prodavac mi vec bio vratio pare, kad je dosla roba uredno javim prodavacu i uplatim oko 25 dolara preko paypala naknadno
 
Top