E30 320i sa novim motorom na cesti ;)

E30 320i sa novim motorom na cesti ;)

Član
RE: E30 2,0i sletila s ceste,nove slike,str. 5

Bimer ofarban,jos lak na njega i ustimat par sitnica,tipa prednji spojler,ispod branika onaj,poliranje i tome slicno
uglavnom,na cesti je:icon_smile:
i600569_SPA0712Medium.jpg

i600570_SPA0714Medium.jpg

i600571_SPA0715Medium.jpg

i600572_SPA0716Medium.jpg

i600573_SPA0718Medium.jpg

i600574_SPA0725Medium.jpg

i600575_SPA0726Medium.jpg

i600576_SPA0727Medium.jpg

i cisto jedna da se vidi visina od poda:D
i600584_071909222647Medium.jpg

slike su slikane mobitelima,bice ovih dana koja digitalcem opucana:icon_smile:
 
Član
RE: E30 2,0i ponovo na cesti,nove slike,str. 6

lijepa bembara samo kad ga je vec farbo mogao je izabrat ljepsu boju al mozda se varam, mozda je uzivo lijepa boja
 
Član
RE: E30 2,0i ponovo na cesti,nove slike,str. 6

boja je extra,a za drugu boju bi trebalo vadit komplet unutrasnjost,i kompletno farbanje,ovo je samo okolo,jeftinije izaslo,a onda bi imao i komplikacije sa saobracajnom i svasta nesto;)
kad stavim s digitalca slike mozda ce se bolje vidjet;)
 
Član
RE: E30 2,0i ponovo na cesti,nove slike,str. 6

ma odmah nakon udesa je u garazu otisao,na rastavljanje;)
a to je bilo prije 2 sedmice;)
nije jos u potpunosti zavrsen,al dok momak finansijski dodje malo sebi,ide i ostatak:cool:
 
Član
RE: E30 2,0i ponovo na cesti,nove slike,str. 6

Ijao, gledaj stopke kako su mu legle, mnogo mi se svidja ....A i dobro je ofarban :D
 
Legend
RE: E30 2,0i ponovo na cesti,nove slike,str. 6

ajd drago mi je da ga je sredio
sad pamet u glavu :)
 
Član
RE: E30 2,0i ponovo na cesti,nove slike,str. 6

desni far,tj desni dio,znaci ovaj skroz do desnog tocka nije fino ustiman,treba ga spustit,takodjer,ima jos malo poslica oko tockova,ovo je bilo nabrzaka,da se sklopi,i da moze vozat,ima jos dosta sitnih popravki
farbano je kod momka u Peharama/Ricicama,Spico ga zovu,nezz ga ja,tako da ne znam ni ime;)
ofarban i nije bas sjajno,zadnja haubba ce se morat ponovo farbat,malo se prasine nahvatalo,valjda je malo bio otvoren prozor u toj garazi,radionici,sta je vec,i uslo :/
mislim da je to danas vec sredjeno;)
 

MTR

Član
RE: E30 2,0i ponovo na cesti,nove slike,str. 6

edoze je napisao(la):
desni far,tj desni dio,znaci ovaj skroz do desnog tocka nije fino ustiman,treba ga spustit,takodjer,ima jos malo poslica oko tockova,ovo je bilo nabrzaka,da se sklopi,i da moze vozat,ima jos dosta sitnih popravki
farbano je kod momka u Peharama/Ricicama,Spico ga zovu,nezz ga ja,tako da ne znam ni ime;)
ofarban i nije bas sjajno,zadnja haubba ce se morat ponovo farbat,malo se prasine nahvatalo,valjda je malo bio otvoren prozor u toj garazi,radionici,sta je vec,i uslo :/
mislim da je to danas vec sredjeno;)

ma brate vidi mu garaze , nije bio prozor otvoren neg mu se digla prasina od kita sto ga je slajfo.
mogao ga je sam pripremit i dat Lepiru 100 eura za komoru , steta
 
Član
RE: E30 2,0i ponovo na cesti,nove slike,str. 6

farbao je momak vec golfa,predstavio sam i njega,i extra je ofarban,ovaj put je bilo do prozora;)
al nema veze,opet ce se ofarbat hauba i to je to:icon_smile:

evo sinoc malo opucali slika u garazi,nisu bas naj,al nisu toliko lose:D
i601684_IMG0104Medium.JPG

i601683_IMG0105Medium.JPG

i601682_IMG0103Medium.JPG

i601681_IMG0098Medium.JPG

i601680_IMG0097Medium.JPG

i601679_IMG0096Medium.JPG

i601678_IMG0095Medium.JPG

i601677_IMG0090Medium.JPG

i601676_IMG0093Medium.JPG

i601675_IMG0089Medium.JPG
 
Član
RE: E30 2,0i ponovo na cesti,nove slike,str. 6

MTR je napisao(la):
edoze je napisao(la):
desni far,tj desni dio,znaci ovaj skroz do desnog tocka nije fino ustiman,treba ga spustit,takodjer,ima jos malo poslica oko tockova,ovo je bilo nabrzaka,da se sklopi,i da moze vozat,ima jos dosta sitnih popravki
farbano je kod momka u Peharama/Ricicama,Spico ga zovu,nezz ga ja,tako da ne znam ni ime;)
ofarban i nije bas sjajno,zadnja haubba ce se morat ponovo farbat,malo se prasine nahvatalo,valjda je malo bio otvoren prozor u toj garazi,radionici,sta je vec,i uslo :/
mislim da je to danas vec sredjeno;)

ma brate vidi mu garaze , nije bio prozor otvoren neg mu se digla prasina od kita sto ga je slajfo.
mogao ga je sam pripremit i dat Lepiru 100 eura za komoru , steta
Kolega vidis da je covjek oprao garazu prije lakiranja,nije lud da lakira na svu onu prasinu po podu od pripreme;)
 

MTR

Član
RE: E30 2,0i ponovo na cesti,jos slika,str. 6 :p

jbg , nisam gledao , al opet komora je komora , sad opet materijal , lakirt , polirat .
Brena je Brena , al dvaput je dvaput
 
Član
RE: E30 2,0i ponovo na cesti,jos slika,str. 6 :p

ma jest bolje u komori,al tesko bi momak i finansijski podnio,jer mu je ovo izbilo dosta love iz dzepa iznenada,tako da,opet nije lose ispalo
a ovaj lakirer,sto mu je radio je pravo jeftino odradio sve na autu sto je trebalo;)
 
Top