E30 320i sa novim motorom na cesti ;)

E30 320i sa novim motorom na cesti ;)

Član
malo je visi naprijed,al idu 16-ke na njega uskoro il ide u zrak na suspenziji
ne m're vise ovako
jos sad kako je ubacen motor,jaci,zadnji kraj vise legne kad se potegne s nekim,fkt je prenisko
a najgore od svega je sto mu je karter najblizi zemlji,vec je s tim bilo incidenata
*ebo styling,kad struze na svakom lezecem
 
Član
Umjesto felgi i spuštanja nek popravi podvozje,točkovi mu vise i strše na sve strane:icon_confused:bmw je bio lupan,sa takvim podvozjem samo čeka još jedan udes...

A šta reći za auto,tipična BiH kockica,bori se sa godinama šminkerskim štopkama
 
Član
da citas prvi update od danas vidio bi da je to prvo u planu
prednja desna glavcina je iskrivljena,i nazad treba pohvatat tockove,mislim da su seleni otisli
po cemu je to tipicna?sto je stavio farove i stopke?koja to ima ovo na sebi?ja jos nijednu nisam vidio sa angel eyes farovima,stopke su bile na jednoj....
tak da.....
btw,udarana je jednom,prosle godine,i i to si isto mogao vidjet i procitat u ovoj temi..
 
Član
Pročitao sam to u ovoj temi,zar je uopće bitno? Nisam mislio konkretno na štopke,nego na ukupno stanje koje nije sjajno.Ni sam ne znam zašto sam išta komentirao,valjda su me "zaintrigirale" izjave o felgama i spuštanju dok su autu svi točkovi obješeni na osovine u drugačijem položaju...Sretno sa radovima;)
 
Legend
mogli ste manju nalju nazad ljepnuti,jel to ona sto sam ja radio,mada ne bi rekao ova mi dobra nekako :D
inace bimer je odlican,ja bi ga jos samo malo zakucao ali vidim da ce te i to raditi:icon_biggrin:
sretno dalje:cool:
i dje si ti edo covjece,nema te nigdje pusti se ba tog fakulteta ccc:D
 
Član
auto ce se podignut uskoro jer je prenisko
ovjes se radi dok se prikupe dijelovi,o daljnjem spustanju nema govora,felge ce se mijenjat i stavljat vece samo iz razloga da mu digne pod od zemlje
to je jedna solucija,a druga je mijenjat opruge
@nexa: malo je prepravljena,al to je u osnovi,to
manju nismo mogli,nije se dalo chiki da nam izreze,konta da ce skrsit masinu
al ajd,nek malo ochejfi i ovako,kasnije ce manja u cosak :D
 
Top