E30 320i sa novim motorom na cesti ;)

E30 320i sa novim motorom na cesti ;)

Član
RE: E30 2,0i sletila s ceste

ma druze,ne mogu se ni oni nacudit kako su zivi ostali
kazu oni,trce ljudi prema nama niz livadu,mi izlazimo iz auta
ne zna covjek bi li se smijao il plakao bgm:icon_rolleyes:
 
Član
RE: E30 2,0i sletila s ceste

Joj sad vidi slike E30 kad je tek kupljen nostalgija me uhvati. Po meni najbolja BMW trojka ikad napravljena.

Steta tako ljep BMW. :icon_cry:

Al hajdi nek ih je sadaka sacuvala a BMw ce se napraviti.
;)
 
Član
RE: E30 2,0i sletila s ceste

mirzaa3 je napisao(la):
Ko je sve bio ??

vlasnik,armin,onaj s crnim golfom 2,almin,i mozda znas,onaj celo,sto ima bimera 730i sa falcarama,fura pozicije i maglenke

@jaba:i meni je zao auta,al kad su mi rekli da su 190 vozili ja mislio da su polomljeni svi:icon_eek:
na tom mjestu je 80 ogranicenje
 
Član
RE: E30 2,0i sletila s ceste

drug moj,imaju tragovi od tockova,majke mi,otisli ljudi po njih,i oni mi pricaju,praaavo dugi tragovi,valjda ih je zaustavio i branik jer su strugali po njemu,i onda ulete medju neko tanko drvece i tu potkidali,koji je cejf slagat nekom,da mu dodje do starog il do nekog:icon_rolleyes:
 
Član
RE: E30 2,0i sletila s ceste

Zadjih dana pada kisa....
zato i ima toliko udesa...
hvala Dragom Bogu da su nepovredjeni... ali evo u nabrajanju raje si opisao nekoga "sto fura pozicije i maglenke"... ja bih takvom oduzeo vozacku brate, pa ako to nije ugrozavanje saobracaja onda ne znam sta jeste... pa opet prijatelj sa ovom bembarom, brzina od 190km/h na mestu sa takvim ogranicenjem... uf.... zivot na ovom svetu je jedan, zasto igrati sa tako velikim ulogom!?
opet kazem, hvala Bogu da je sve u redu... sve sto ih je zaobislo nije im se moglo desiti...
 
Član
RE: E30 2,0i sletila s ceste

ovaj sto fura pozicije i maglenke,to je preko dana,navecer regulara
a ovi sto su vozili 190,malo ga je jaran podmazao pivama,sta li,i eto belaja
krivi su,al sreca pa nisu udarili u neko drugo auto
 
Član
RE: E30 2,0i sletila s ceste

malo nek ne pretjeruju sa tom brzinom dodir bilo kakva 2 tijela na 190 brzini izaziva nesto sto nemoze niko opisati dakle krs lom i totalnu destrukciju pogotovo sa kockom ako je posla u bok na 190 tome nema spasa a pogotovo ako je taj mekani bok dodirno nesto drugo tako da se malo promisle kolko su vozili ipak je to malo presrano druze vozam ja kocke poodavno i znam kako se kocke razbijaju
btw evo sta se desi kad kocka opali u nesto na 190 kmh

4176_1154376377479_1169764843_432352_6470993_n.jpg

ovo mi je od kolege auto bilo pa vidi kolko je realna njihova prica a na ovom autu je udar desnim farom u drvo bio

ali bitno je da su momci dobro sad sranje se desilo nije bitno na 10 ili 110 nedaj boze nikome ja sam imao jedan gadan udes i nebi vise to ponovio nizasto
 
Član
RE: E30 2,0i sletila s ceste

i ja kazem,sreca...njih je prvo "zalijepilo" na branik pored ceste,njega strugali,a i kocili su istovremeno,to ih je dosta usporilo...nezz,ako budem imao vremena otici cu danas i poslikat mjesto gdje su sletili...
vozac zgulio gumu s pedale kocnice koliko je drzao...
ma joj,nije vise ni bitno,nek njima nije nista bilo,lim ce se popravit;)
 
Legend
RE: E30 2,0i sletila s ceste

znaci da su isli 190, sad bi im svima pisali rip na ovoj temi, to je suplja i on sigurno zna koliko je isao kad ga je pocelo "nosat" mozes mislit.. ako on zna znam i ja..
ako si ikad imao udes, onda i sam znas da covjek u tom trenutku ne gleda koliko ide vec kako ce izbjec udes i ostati ziv.. stoga manite se tih prica, trkacih fol on nesto "patrolira" po autu putu, road killer haha
zao mi je momaka stvarno, i auta, ali manite se tih furackih prica i trkanja.. dobro je pa nisu ubili nekog iz suprotnog smjera, mogu samo to reci...

svi mi budalesamo, i gasamo i sve to, ali treba imat granice, i to je problem kada pretjeras desi se to sto se desilo njima.. a najgore od svega je kad se ujutro probudis, proviris kroz prozor i vidis slupano auto u dvoristu ili negdje gdje je ostalo :icon_sad:
 
Top