e21 samo malo se radi

e21 samo malo se radi

Član
Prelijep BMW nema sta
Sve pohvale i cestitke na trudu sve
super ispalo do sada , jos samo da uzmes te mat crne felge i 10+

pozzz
 
Član
pa ja se nesto isto ipak odlucujem za mat crno u nekoj nijansi da niej ko guma probacu da samo ofarbam pre peskiranja felni da uradim u mat crno i da vidim kako to sve lezi ako bude kako treba ide tako

vama hvala na podrsci kolega a nadsm se kad je uradim da se vidimo uskoro u BiH posto moram do bos. krupe uskoro
 
Član
svaka cast kapa dole u svakom pogledu, felge mat crne a ubaci i po koju sliku one sedmice samo zelja da nas mine
 
Član
Wow :D ebo ti sebe koje dobro odradjeno bez ijedne najanje greske stvarno svaka ti cast :)
SAmo naprijed i malo vise slika .POZZZ
 
Član
bice slika uskoro nadam se da cu polako poceti ako mi musterije dozvole hehee posto radim koda me djavo tera
videemo uskoro nesto se kombinovalo oko boja probali smo moj farbar i ja nesto pa cemo videti dali ce ici boja ili plastifikacija u crno nasli smo neke seme i oko toga pa cemo uraditi koji uzorak da vidimo kako to sve izgleda pored auta ovako napamet samo mozemo pricati ja sam takav moram da vidim kako to lezi a nesumljam da ce biti kako treba sa zlatnim celjustima brembo crne felne i zlatan auto tajko da ce to izgleda biti kako treba ovako u mojoj glupaci kako sam ja napravio sliku

a slike sedmice aj mozda napravim i neku sliku posto je auto od musterije
 
Član
probana boja samo onako da vidim kako ce to biti da nebi radio bez potrebe pa i nije tako lose ovako na autu
e sada peskiranje i nositi na plastifikaciju pa celjuti u pravu boju i mislim da ce biti kako treba

24012011458.jpg


24012011457.jpg


24012011460.jpg


24012011459.jpg


24012011454.jpg


24012011455.jpg


24012011461.jpg
 
Top