e21 samo malo se radi

e21 samo malo se radi

Član
hvala ljudi bice svega jos uskoro stizu sedista,stize jos delova i to dosta pa cemo pokazati sve i nastavak radova na trapovima i ostalo


PS. ja sam varioc inace sam autolimar ili radim ili ladim heheheheeh

JOS JEDNOM HVALA NA PODRSCI I POHVALAMA !!!!!!!!! ;););)
 
Član
11012011391.jpg

11012011392.jpg

11012011393.jpg

11012011396.jpg

11012011397.jpg

11012011398.jpg

11012011399.jpg



stigla pa idemo dalje
 
predobro :cool: svaka cast na projektu

ne znam fali mi komentara od prije al sigurno je to do pada foruma :(

svaka cast ;)

samo radi :icon_smile:
bit ce to jako lijep auto :icon_biggrin:
 
Član
premocno je ovo,sada se nadam da ce biti jos vise slika,kad krene sklapanje i to sve,neka je sa srecom u daljnjim radovima,,boja je prelijepa,svaka cast
 
Legend
samo nek se radi,pravi si zaljubljenik i znas dobro sta radis ,svaka cast......
i btw nisam mogao a da ne spomenem...ove bbs-ke na sedmici sto su upale na kadar.....boze BOLESNO
 
Član
hvala ljudi velika da znaci pohvala znaci i hvala vama,to znaci dase dobro radi i nadam se da radim dobro
bice slika i svega samo polako ima tu posla jos oko nje dosta,ja se neyurim ocu da bude sve kako treba i da to moze da sluzi svrsi,da sam miran dugo godina sa njom a i za obilaske kolega sirom bivse juge posto ih imam dosta

a da nisu ono bbs ono su neke amircke felge inace su 20 coli i bolesno leze na sedmici et je neki bolestan posto su menjanji prstenovi nazad i ona ce biti uskoro gotova pa ce biti koja slicica usput


i opet hvala na podrsci sledi jos slika uskoro

nefali tu nista nego sam ja izgubio sifru pa sam napravio novi registar i sada je ovako ali bitno je nastaviti sto sam poceo i sto sam ovde na forumu,posto imam drugara u BiH pa nebi bas da odustenem i razocaram ljude o daljim postovima i slikama
 
Top