e21 samo malo se radi

e21 samo malo se radi

Član
enesss je napisao(la):
samo nek se radi,pravi si zaljubljenik i znas dobro sta radis ,svaka cast......
i btw nisam mogao a da ne spomenem...ove bbs-ke na sedmici sto su upale na kadar.....boze BOLESNO

preljepa boja, al one felge:icon_cry: VRH
 
Član
kapa dole - jako pedantan i cist posao sto je danas rijetkost vidjeti
zanima me zasto nisi farbao unutrasnjost koju si farbu koristio i koliko je kila utroseno - cisto informativno pitam Interesantan odabir boje
Samo nastavi ;)
 
Član
nisamm farbo unutrasnjost iz razloga sto lepim onaj filc samolepljivi i ide u crnu unutra pa posle ide ona alu izolacija tako da se nece nista videti od toga.Posto ocu da je izolujem posteno i zvucno i toplotno eheh
boja je koriscenja standux gold mix 806 utroseno 3 kg boje i 3kg laka nalivali smo je posteno i sada stoji da sazri lak i onda ide smirglanje sa trajzakom i poliranje od serdnje do naj finije paste posto ocu da dobijem bas sjaj i izjednacenost u laku i da izgleda naravno ko ogledalo

naravno kako se sta bude radilo ja cu postaviti slike ne se sekirate hehehh idemo sada redom.Sada ide red na tapetare da mi sasiju nebo postave za stubove pa da to namestim i polako da se ubace stakla i redom
a pre svega toga naravno voskiranje i jos zastite
 
Član
11012011400.jpg


e sada dvoumim se izmedju ove dboje felni posto imam alpinke 16 coli 4 x100

pa cemo vidimo probacemo obe boje kako leze na autu i pokazcu rezultate

IMG_2439.jpg

05eb4-1.jpg
 
druze svaka cast...uredno i detaljno...a flege ja mislim da bi mu uz zlatnu ovako mat crne felge bas legle...a opet, do tebe je...
 
Član
odlican posao do sada, boja extra
jedva ceka m slike gotovog
i da mat crne felge uradi bolja kombinacija s ovom zlatnom
 
Top