Dzenan Jusovic / Peugeot 307 2.0 HDI

Dzenan Jusovic / Peugeot 307 2.0 HDI

Drugari, kod mene sunce donosi par lepih fotki...
Stavio sportske opruge i nalepnicu NS TUNING CENTAR.... ;)

photo.php

photo.php

photo.php

photo.php

photo.php

photo.php

photo.php
 
Drustvo, prashtajte sto nisam aktivan tako chesto, ne stizem od posla nista...
Na auticu se svasta nesto radilo pa sam pozelio da podelim s vama...
Propao mi zadnji lonac pa sam stavio Prohrom protocni sportski lonac
66g0n4.jpg
[/IMG]
osy07b.jpg
[/IMG]

Takodje, ubacen i Magnat Woofer
i35uzq.jpg
[/IMG]
 
Takodje, odlucio sam se organizovati Tuning/Styling skup u svom gradu (Prijepolju) pa zelim pozeliti dobrodoslicu svima koji nisu mnogo daleko pa su u mogucnosti doci na par sati druzenja.
Skup se odrzava 14.09.2014 od 12h kod hotela Mileseva (pored gradskog stadiona)!!!
Obezbedili smo DJ-a, dobar fond nagrada (xenon set, parking senzor set, LED sijalice enterijer set,
poliranje felni,poliranje celog auta, poliranje farova, dubinsko pranje automobila, punjenje klime, itd.

Kontakt:
Dzenan Jusovic
+38165 63 26 117
dzenan.jusovic@yahoo.com
 
Član
Prelijep Peugeot, ja sam imao problem, nedavno, odjednom mi prestao raditi board comp, kontam sve vrijeme sta je i onda vidjeh na odsjaju sunca da se vide svi parametri na njemu, kupio tri ubodne sijalice 12v 1,2w i izvadio ga promijenio i hvala Bogu sve radi sad :D.
 
Malo se jurcalo po auto putu :)
photo.php

photo.php

Takodje, radilo se na ozvucenju..
Ubacen Magnat Subwoofer 400W, Crunch pojacalo 1000W, u zadnjoj polici dve JBL elipse po 100W, u vratima HERTZ zvucnici...
Kasnije sve povezano na Dynavin N6 DVD radio koji ima milion prikljucaka i sljaka prva klasa...
photo.php

photo.php

photo.php

photo.php

photo.php

Osim navedenog, stavio sam i ProChrome sportski protocni lonac....
photo.php


Posto nesto cudno radi Upload slika, imate sve na mom FB profilu...
https://www.facebook.com/dzenan.jusovic/media_set?set=a.354634087950507.81486.100002117560305&type=3
 
Prelijep Peugeot, ja sam imao problem, nedavno, odjednom mi prestao raditi board comp, kontam sve vrijeme sta je i onda vidjeh na odsjaju sunca da se vide svi parametri na njemu, kupio tri ubodne sijalice 12v 1,2w i izvadio ga promijenio i hvala Bogu sve radi sad :D.

Hvala puno drugar!!! Meni isto dosao auto i nisu radile one za osvetljenje komandi klime i pola displeja borda nije bilo osvetljeno... 5 min posla i sve super... ;)
 
Član
Ne vide ti se ove slike, ne možeš sa fejsbuka direktno stavljati ovdje. Bez ljutnje, ali plavo osvjetljenje poda užasno izgleda, sve ostalo je odlično.
 
Drustvo,
predstavljam prezentaciju svog tuning project-a, na svom You Tube kanalu... Kada sam radio prezentaciju DVD radio i distanceri nisu jos bili postavljeni, kao ni prednji sportski amortizeri i prohrom sportski lonac...

 
Top