Dzenan Jusovic / Peugeot 307 2.0 HDI

Dzenan Jusovic / Peugeot 307 2.0 HDI

kula307 je napisao(la):
Extra odradjen posao.
E sada jedno pitanje zasto nisi ovu kozicu mjenjaca postavio kao original sto je.
I malo mi se ne svidja ova tirkizna svjetlost plasme.
Eh, da, jesi li mjenjao one 3 diode oko osovina kazaljki na obrtomjeru brzinomjeru i pokazivacima temperature i goriva?

Kozica je tako odradjena, stigla iz Britanije, radi se po mjeri za 307... Mogao sam je postaviti kao fabricku ali hoce koza da bude mnogo namrskana i ne bi se videlo ovo usiveno... Ovako mnogo bolje izgleda... A za svjetlost, ja sam zelio da bude cisto bijela ali nije imala takva opcija... mada uzivo izgleda skoro kao bijela... vjeruj da ces biti odusevljen ako nekad bude prilike da pogledas uzivo...
A oko osovine kazaljki nisam siguran da li je drugar koji je menjao diode... tri diode idu za kazaljku... Toliko ih je menjao drugar, sad jesu li sve samo za kazaljku ili to sto ti kazes, nisam siguran... ;)
 
Drugari, neke novosti kod mene... Radilo se par stvarcica na auticu...

- Stavljeni Logo projektori u prednja vrata
- Alu pedale identicne kao fabricke
- Trece stop svetlo ( providno staklo, crna pozadina, LED osvetljenje)

2osm.jpg

[/img]
bz8z.jpg

[/img]
08am.jpg

[/img]
piyp.jpg

[/img]
trd7.jpg

[/img]
lapr.jpg

[/img]
fw7s.jpg

[/img]
l3ai.jpg

[/img]
dev4.jpg

[/img]
 
Član
Druže, ako staviš gume 225/45 pokajat ćeš se! Auto će ti ići kao da za sobom vuče kamion, a trošit će neuporedivo više! Dugoročno će ti poderati prednji trap. Tolika širina gume primjenjiva je samo na mnogo veće i jače aute.
Vjeruj mi, znam iz iskustva. Naravno da veća felga traži i širu gumu, ali probaj naći malo užu.
Sjetit ćeš me se.
 
Pug fan je napisao(la):
Druže, ako staviš gume 225/45 pokajat ćeš se! Auto će ti ići kao da za sobom vuče kamion, a trošit će neuporedivo više! Dugoročno će ti poderati prednji trap. Tolika širina gume primjenjiva je samo na mnogo veće i jače aute.
Vjeruj mi, znam iz iskustva. Naravno da veća felga traži i širu gumu, ali probaj naći malo užu.
Sjetit ćeš me se.


Drugar, mislim da si u pravu i hvala na iskrenom savjetu... I ranije mi je par ljudi reklo isto... Vec neko vrijeme kontam da je bolje da guma bude 215/45 R17, sto znaci tocak ce biti iste dimenzije kad je visina u pitanju (proverio u jednoj aplikaciji) a gazeci sloj ce biti 1 cm siri... Tako da cu tu kombinaciju odraditi.. ;) A za snagu, bice Box Chip nakon tockova tako da mu snage nece faliti... Ide na 130 KS i 325 NM ;)
 
Član
Fabričke gume za Puga su ti 205/50/17 tako da mislim da bi ti ta dimenzija bila i najbolja.

Kako si ugrađivao ove projektore na vratima? Bušio si lim? I jesi spajao da se upale kada otvoriš vrata? Gdje si uzeo struju, jer ne vidim nigdje prekidač za vrata, kontam da je na bravi?
 
mara- je napisao(la):
Fabričke gume za Puga su ti 205/50/17 tako da mislim da bi ti ta dimenzija bila i najbolja.

Kako si ugrađivao ove projektore na vratima? Bušio si lim? I jesi spajao da se upale kada otvoriš vrata? Gdje si uzeo struju, jer ne vidim nigdje prekidač za vrata, kontam da je na bravi?

Jesu to fabricke, ali 215/45 nije skoro nikakva razlika a mnogo bolje izgleda.. A osim toga na felne od 7,5 J gume 205/50 ne bi ni na sta licile... ;)
Projektori se ugradjuju u tapacir, dodje alat za busenje, kao kad kupis parking senzore.. Spojio na instalaciju pored dzeka za podizace... Nasao zicu koja vuce struju sa mikroprekidaca iz brave, za unutrasnje svijetlo... Tako da se projektor pali kad otvorim vrata a gasi kad zatvorim... ;)



allroad je napisao(la):
Ako hoces dvije nove gume 215/45 17 javi se. Dunlop sportmaxx tt 400 KM obje ;)

Dogovoreno... Necu kupovati prije proljeca ni felne ni gume, izgurao sam sezonu sa ovim... Imacu ovo u vidu, ako ih do tad ne prodas... ;)
Mada sam nalazio za 200 e 4 kom istih dimenzija oko 6 mm sara.. ;)
 
Super Moderator
Ima za 200 eura sve 4, al ove gume 2 u radnji su 500KM+ zavisi gdje kupujes. Kolega kupio sebi i namontiro medjutim zezno se za dimenziju ne pase mu vozio tako 2 dana i skino pa ih daje jeftinije samo da ne stoje
 
Drugari, sa zadovoljstvom predstavljam svoj novi volan!!!
Ja sam zamislio sve a do savrsenstva ga doveo Dalibor Markov iz NS...
Savrsenstvo!!!


9uod.jpg
 
Top