DSC vs. Quattro vs. STC

DSC vs. Quattro vs. STC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bmw ide barem 15km/h sporije, sta seru...sad ispade da neka elektronika na RWD-u ima ovoliku prednost na 4x4 pogon...supljak :D
 
Član
namjestaljka...za onakvo driftanje s BMW-om moras bit maher...da vidim sto ce ga prosjecan vozac onako izvuc...a i s ostalim ondje puknu gas do kraja, pa klizu...da na BMW-u to uradi, lagano bi ga okreno i bio bi gori od njih...
 
Član
da mi je vidjet lika koji ce rec da je zadnja vuca bolja od 4WD:lol:
ovi kenjaju,a ovaj dsc,koliko sam ja skonto,nije nista drugo nego danasnji esp:icon_question:
bar po onom sto sam vidio...
nema tog sistema koji ce ga ustabilit kad pocne klizat
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
namjestaljka...za onakvo driftanje s BMW-om moras bit maher...da vidim sto ce ga prosjecan vozac onako izvuc...a i s ostalim ondje puknu gas do kraja, pa klizu...da na BMW-u to uradi, lagano bi ga okreno i bio bi gori od njih...

Potpis , a evo Faya jedan + zato sto si i ti realan jer si prije o BMWu pricao samo najbolje ;)
 
Član
a je reklama, samo ako su mislili muljat, sto nisu malo simulacije sa kompa ubacili, da ispadne realnije.....ovako se prosuli ko babini krompiri :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
a je reklama, samo ako su mislili muljat, sto nisu malo simulacije sa kompa ubacili, da ispadne realnije.....ovako se prosuli ko babini krompiri :D

haahh ko babini krompiri ali stvarno je namjestaljka ziva :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top