Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Do sada nisam snimio nijednu Skodu pa neka prva bude i najbolja :) U pitanju je Octavio RS sa 2.0 TDI motorm od 185KS. 2016. godiste i model je prije zadnjeg facelifta koji je po meni i ljepsi.
Jos jedan detalj koji sam zaboravio napomenuti jeste i cijena ovog modela koja iznosi 27.000€ sa svim placenim obavezama do registracije.
Pored testa i zanimljive voznje, proveo sam i extra dan sa Vedadom koji je dosao cak iz Srbije da mi uruci Skodilaka na test i iznenadio me ostavivsi mi DJI Osmo kameru. Zahvalio sam mu se bezbroj puta pa zelim i ovim putem jos jednom da se zahvalim Vedanu na kameri koja ce mi sigurno u buducnosti povecati kvalitet klipova :) Za sada mi nije dao nikakav sajt pa ako u medjuvremenu dobijem neki link onda cu ga i objaviti.
LIKE, SHARE, SUBSCRIBE!
 
Put nas zove moramo poci :) Kao sto vecina vas vec zna, tuning show u Gradisci je zavrsen. Za nas jedna jako zanimljiva avantura, extra smo se proveli i to cu vam pokusati i prikazati kroz dva video klipa. Prvi dio je nas road trip do vikendice, gdje smo proveli noc, a sutra ide nastavak i nas odlazak na tuning show Taxi-Bar.
LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !
 
Danasnji termin za testne voznje zamjenit cu sa nekom kao mini prezentacijom :D U pitanju je BMW M6 Grand Coupe 4.4 Bi-Turbo sa 605KS. Mi sto znamo tj. sto smo mogli vidjeti od modifikacije jeste izduv firme SuperSprint koji predivno "prede" i daje vam doznanja da se pod haubom krije opasna masinerija. VIse pogledajte u linku ispod :)
LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !
 
U Sarajevu 06. i 07.05.2017. održan je XV Međunarodni oldtimer susret automobila i motocikala. Lose vrijeme i jako velika posjecenost su malo uticali na snimanje pa nemojte zamjeriti ako sam neko vozilo i preskocio. Nadam se da ce vam se video svidjeti a ako je tako onda nemojte da vam bude tesko da ga i podjelite :)
 
Naslov je tacan, nije nikakav Click Bait i slicno. Kupio sam pokvaren player jer nije nista ozbiljno. Player je ispravan, sve radi perfektno samo iz nekog razloga ekran je prestao da svjetli. U ovih par dana cu odnjeti do elektricara da vidim jel neka sitnica mada opet nije bitno ako se ne popravi, sluzit ce svrsi za pocetak. Detaljnije o ugradnji i nekim stvarima na koje trebate obratiti paznju prilikom postavke, pogledajte u klipu :)

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !

 
Poslednja izmena:
Dugo ocekivani klip o ubrzanju je konacno online :) Prije nego sto kazem bilo sta zelim da napomenem da ovo ne radite ako nemate vec iskustva. Ne podrzavam bilo kakvo divljanje, ilegalne trke i slicno. Ovo je bilo cisto u svrhu testa da li je auto ispravno i da vidim sta trebam dalje raditi za jos bolji rezultat.
Pridrzavajte se pravila i ogranicenja i sve ce biti OK.
Test je prosao super, zadovoljan sam ali imam osjecaj da ovo moze i malo bolje. Kadett se pokazao vise nego odlicno, jos da prijatelj ustima mjenjac i bit ce tip top. Po mojim nekim mjerenjima bilo je oko 7 sec do 100 sto je skoro pa realno sa remapom. Iskreno ocekivao sam tj ocekujem od auta da bar malo zagazi u 6 sec tako da cu se jos malo zaroviti da vidim sta se tu moze uraditi :)

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !

 
Top