Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

U trecem klipu sa sajma sam snimio novu Hondu NSX koja brutalno izgleda medjutim najveci problem kod tog vozila jeste cijena od skoro pola miliona maraka. Iako je auto stvarno vrh tehnologije, predivnog izgleda i nevjerovatnih performansi, za ljude sa parama to je i dalje samo Honda nazalost i na trzistu se bas nije najbolje pokazala sto se tice prodaje. Pored Honde snimio sam i Peugeot, Citreon, Subaru, Renault, Toyotu i jos par marki. Jos nije kraj serijala, znam da Audi fanovi jedva cekaju da vide njihovu ponudu tako da ostanite uz Dragon Garage :)

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !
 
Vecina je ovaj preljep dan iskoristila pametno, u setnji, na izletu bilo to planina ili park ali Dragon svoju satisfakciju nalazi u sarafanju pa evo snimio sam vam i jedan kratki klip gdje sam konacno ozvanicio i pocetak sarafanja na Astri. O cemu se radi pogledajte u videu.
LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !
 
Na red je dosao i dugo iscekivani Audi i VW. U istoj sali je bio i Seat medjutim stand im nije bio nesto wow pa tako da nisam puno trosio vrijeme da vas davim obicnim autima. Snimio sam ono sto bi se reklo udarno i ja se nadam da ce vam se i ovaj video sa sajma u BG svidjeti. Ostalo je jos 3 klipa od kojeg je jedan o autima, drugi je vlog tj kako smo proveli drugi dan sajma a zadnji je slag na tortu kratki klip sa hostesama.
LIKE, SHARE, SUBSCRIBE!
 
Ovaj kratki klip sam odvojio od ostatka sajma jer nisam znao gdje da ga ubacim a da dodje do izrazaja jer meni licno ovo su masine o kojima ce se vjecno pricati. Jako lijep i ocuvan primjerak Lancera EVO sa par nekih kulturnih i prije svega funkcionalnih modifikacija.
 
Konacno smo stigli i do zadnjeg klipa iz prvog dana, ovde je bio onako sto bi rekli buckuris. Bilo je malo vise razlicitih marki ali nisam se nesto posebno zadrzavao na istim jer opet napominjem da vas sigurno klasika i ono sto vidjate svaki dan toliko i ne zanima. Ja se nadam da ste uzivali u serijalu koji jos nije gotov jer slijedeci video je Vlog kako smo proveli drugi dan i slag na tortu ide klip o hostesama :)
LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !
 
Ovaj video je davno snimljen ali zbog svih klipva sa sajma morao sam ostaviti ovaj vlog za zadnji dan da bi sve bilo po redu i na svom mjestu :) Ja se nadam da ce te skontati nastavak price i u ovom videu mozete pogledati kako smo proveli nas drugi dan u Beogradu tj. na sajmu automobila.
Uzivajte i ako vam se klip svidio bacite jedan Like, Share a i Subscribe na moj YT kanal.
 
I kao sto sam vam obecao, vecina je jedva cekala i ovaj video a to je djevojke sa sajma automobila u Beogradu. Nisam sad isao od hostese do hostese ali pokusao sam vam "spakovati" bar 3 minute da uzivate :) Nazalost kvalitet je malo losiji jer sam snimao aparatom koji je vise namjenjen za slikanje da bi izgledao malo profesionalnije a ne ko manijak koji snima "neofirno" djevojke :)
Bacite LIKE ako vam se svidja, podjelite video i naravno pretplatite se na moj YouTube kanal za jos zanimljivog sadrzaja :)
 
Danasnja misija je bila da opet naseg Krunu koji se inace bavi profesionalno poliranjem i ciscenjem vozlla, odvezemo u Mostar na sajam gdje ce uzivo polirati vozilo i predstavljati SONAX proizvode. Pored toga malo smo prosli i kroz sajam koji je bio malo drugacijeg karaktera i usput napravili termin za servis u Toyoti. Drugi dio klipa ce biti mini test nove Toyote C-HR koji cu objaviti sutra da sada to ne naguravam sve u nekih pola sata i da vas smori :)
 
Drugi dio klipa Road trip Mostar smo proveli vozeci novu Toyotu C-HR. Uradili smo kao neki mini review/prezentaciju tako da nemojte zamjeriti zbog manjka informacija jer ce se u buducnosti jos snimati oko ovog auta jer je Alenov otac jako zagrijan da kupi jednog pa cemo mozda opet otici u Mostar da to jos detaljnije pregledamo :D Ono sto nisam stigao reci u klipu jeste da imam jedinu zamjerku na jako malu paletu motora pa su mogli ubaciti i jos par malo jacih masina jer je nazalost 1.8 hibrid od 122KS najjaci u ponudi. To je to za sada a dalje cemo jos cackati ovaj simpa terenac i istrazivati sta jos dobro/lose ima u sebi :)
LIKE, SHARE, SUBSCRIBE :)
 
Ostao sam vam duzan klip o Hidrografici, djelovi frisko stigli pa da podjelim s vama kako to sve izgleda.
Ono sto sam zaboravio reci u klipu jeste da za ovo djelova sto sam vam pokazao je placeno 200KM da se urade pa po ovome mozete odprilike skontati koliko bi neki vas dio kostao.
Finalni proizvod ne izgleda lose, nesto novo a vise o svemu pogledajte u klipu :)
 
Sezona manifestacija samo sto nije pocela pa smo se iz tog razloga odlucili da malo ubrzamo proces pravljenja gepeka za audio sustav u Astri GTC. Zadatak je bio da se napravi mjesto za 2 pojacala i woofer a da to ujedno opet izgleda lijepo i uredno pa na kraju i funkcionalno. Odlucili smo se za duplo dno sa pregradama i kutijom koja ce se moci preklapati i u nuzdi i vaditi iz vozila. Kako smo mi to sve uradili pogledajte u klipu a u drugom djelu ce biti vise finese, zavrsna faza i test zvuka Alpine sistema.
LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !
 
Drugi dan tj. drugi dio klipa su nam ostale finese, slaganje kablova da to bude sve uredno, da nije zapetljano i da se sve lagano moze i rastaviti kad bude potrebno. Kutija obradjena i sklopljena i woofer konacno ubacen. Baglame za preklop i lifteri instalirani i to je to sto se tice dizajna. Sada slag na tortu ostaje presvlacenje svih elemenata vjerovatno u alkantaru i kasnije nekada ce se jos dodati par komada da upotpuni citav izgled gepeka i zatvori neke vidne otvore sa strana. Probali smo kako svira, za X-a ocekivano, bass je extra ustiman i sada u kompletu sa prednjim i zadnjim sistemom koji je takodje na pojacalu daju jedan jako kvalitetan zvuk.
 
U danasnjem klipu sam vam detaljno objasnio kako da zamjenite motor brisaca na Opel Astri G. Postupak je jako jednostavan i svako ga moze uraditi, samo treba malo volje i vremena :) Ako imate dodatnih pitanja tu sam da vam pomognem mada mislim da sam pokrio sve bitne stavke ovog sarafanja :) Ako vam se klip svidio i ako podrzavate moj rad, nemojte da vam bude tesko da ga podjelite i pretplatite se na moj YouTube kanal.
Unaprijed hvala.
 
Top