Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Član
eb ga jes pocetak al upravo zbog toga bi trebao krenuti s nekim opasnijim autima,realno,vecina nas su petrolhedasi,narod hoce veselo,zestoko,znam da zvuci grubo al malo koga zanima kombi ili nes nezanimljivo hehe...ja recimo pratim davide cironia...neko je vec postavljao neke njegove video zapise...mislim da bi mogao pohvatati dosta toga od njega...malo subia zaganjaj,zvuk ovo ono i bice to sve pet..:D
 
Hehe a sta ces kad kod nas je manjak tih auta.
Sutra stavljam punta a poslije toga ide Astra G OPC , Astra H OPC Line , Subie moj pa mozda mini cooper S pa cemo jos nesto nafatati opet kazem pocetak je zeznut
 
Član
Iskreno druze nemoj da očekuješ puno, pravi za "nas" da pogledamo i da vidimo sta ti se dešava i sta voziš a ostalo ce i doći samo ako Bog da.


Rekao sam ti od mene uvjek klik imas!
 
Član
Meni je kod dragona ok sto sve ide spontano kao da nekom prica o autu licno dok je kod ovog lika kao da je naucio sve napamet dere se sjecka i smjesno zvuci. Jedino na cemu bi trebao poraditi je da napravis odredene stavke po kojim ces ici npr Uvod ( tu reknes koje auto model motor i jos neke pojedinosti i naravno u klipu ubacis slike auta) onda ides na stavku motor tu ispricas o motoru i kazes obavezno potrosnju pa cijene djelova(odrzavanja) i cjenu auta onda prednosti i mane. Po meni ovi tvoji klipovi prvenstveno sluze kao pomoc ljudima pri kupovini i odabiru auta. Evo u ovom klipu sto si ti o puntu napravio ja sam stekao misljenje da bi punto mogao nekad u buducnosti zamjenit golfa dvicu da su djelovi i odrzavanje preskupi naspram auta iz istog ranga, da je prostran auto i da ima dovoljno mjesta za 4 osobe i dovoljno velik gepekt za tu klasu auta, rekao si da je potrosnja mala nedoreceno u potpunosti (trebao bi reci kombinovano i grad i otvoreno po klipi 8.5km/l sto ispane 12l na 100km) to je puno bitnije od pozicije maglenka i zmigavca.
 
Član
Meni je kod dragona ok sto sve ide spontano kao da nekom prica o autu licno dok je kod ovog lika kao da je naucio sve napamet dere se sjecka i smjesno zvuci. Jedino na cemu bi trebao poraditi je da napravis odredene stavke po kojim ces ici npr Uvod ( tu reknes koje auto model motor i jos neke pojedinosti i naravno u klipu ubacis slike auta) onda ides na stavku motor tu ispricas o motoru i kazes obavezno potrosnju pa cijene djelova(odrzavanja) i cjenu auta onda prednosti i mane. Po meni ovi tvoji klipovi prvenstveno sluze kao pomoc ljudima pri kupovini i odabiru auta. Evo u ovom klipu sto si ti o puntu napravio ja sam stekao misljenje da bi punto mogao nekad u buducnosti zamjenit golfa dvicu da su djelovi i odrzavanje preskupi naspram auta iz istog ranga, da je prostran auto i da ima dovoljno mjesta za 4 osobe i dovoljno velik gepekt za tu klasu auta, rekao si da je potrosnja mala nedoreceno u potpunosti (trebao bi reci kombinovano i grad i otvoreno po klipi 8.5km/l sto ispane 12l na 100km) to je puno bitnije od pozicije maglenka i zmigavca.

Zanje sto sam zaboravio navesti ne moras uvjek vozit nego sjedni u auto i pricaj jer ce zvuk biti puno kvalitetniji konkretno u klipu sa punotom ima puno sumova i treskanja sad ne znam jeli losa izolacija auta ili je bio otvoren neki prozor.
 
Meni je kod dragona ok sto sve ide spontano kao da nekom prica o autu licno dok je kod ovog lika kao da je naucio sve napamet dere se sjecka i smjesno zvuci. Jedino na cemu bi trebao poraditi je da napravis odredene stavke po kojim ces ici npr Uvod ( tu reknes koje auto model motor i jos neke pojedinosti i naravno u klipu ubacis slike auta) onda ides na stavku motor tu ispricas o motoru i kazes obavezno potrosnju pa cijene djelova(odrzavanja) i cjenu auta onda prednosti i mane. Po meni ovi tvoji klipovi prvenstveno sluze kao pomoc ljudima pri kupovini i odabiru auta. Evo u ovom klipu sto si ti o puntu napravio ja sam stekao misljenje da bi punto mogao nekad u buducnosti zamjenit golfa dvicu da su djelovi i odrzavanje preskupi naspram auta iz istog ranga, da je prostran auto i da ima dovoljno mjesta za 4 osobe i dovoljno velik gepekt za tu klasu auta, rekao si da je potrosnja mala nedoreceno u potpunosti (trebao bi reci kombinovano i grad i otvoreno po klipi 8.5km/l sto ispane 12l na 100km) to je puno bitnije od pozicije maglenka i zmigavca.
slazem se da je lik sto predstavlja alfu pravi saner, baraba, ljakse kako god hoces :D
dragon je druga prica-kultura-laganica, nego sam mislio da uvede pojedinosti sto si gore naveo
al ne slikovno vec videom ;) nisi me dobro razumio, poz drug :turbo:
 
Prihvatam naravno svaku kritiku , znas sta je pokusavam da ne duzim previse i da ostavim i prostor za pitanja , pod detaljno sam bas naveo potrosnju. Sto se tice sjediti i pricati nekako mi ne ide to bas uz video lijepse mi je uz voznju jer mi je to i inspiracija . Kao sto si vec rekao ja nista uaprijed ne smisljam nego kako vidim tako i ispricam. Problem sa zvukom jeste sto snimam mobitelom koji je odmaknut tako da je i ovo dobro sto je cuje mislio sam da ce biti jos gore , kontam mozda naci neki mikrofon pa zakacit da mogu fino pricati ako nesto postoji tako za mobitel.
Za neka obicna auta cu raditi znaci ovako testove a za neke modele sto nisu serijala i to bit ce vise kao prezentacija ili recenzija. Sutra snimam ovu Astru GTC OPC Line pa et u ponedeljak je taj video a u toku sedmice ubacujem jos jedan dodatni sta stignem napraviti imam nekog materijala.
Opet kazem sve kritike i savjeti su dobro dosli ali pocetak je takav da moram se pomalo uciti i prilagodjavati tako da ne moze odma sve bit vrh
 
Top