Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Član
pocetak,nije kritika,djeluje kao da nisi razradio "pricu"ono usput smisljas pricu...vjerujem da neke stvari lose i dobre neces primjetiti sam.zato smo mi tu,hehe et kao neka kritika al imas podrsku,samo gas,bice to s vremenom kul a i ti ces se popravljati iz emisije u emisiju hehe
 
Član
Pa nije ti ta losa start npr mozemo svak od nas napisat o svom autu prednosti i mane ne moze bas covjek za dan sve skontati na autu vjerovatno bi mu puno olaksalo posao.
 
Hvala start naravno praska je cudo kao sto sam vec napisao , sve sam ja smislio unaprijed al covjek se zanese malo nije bas jednostavno.
Anese tacno tako , cije god auto budem testirao pitam vlasnika sta mu se svdija sta mu smeta i sl jer naravno za jedan dan ne mogu otkriti sve kao sto kazes sam.
 
Član
Hahaha ja vec uveliko editujem svoje testove mojih auta iz ugla "objektivnog vlasnika" a ne profi vozaca ili novinara.

Napred pajdo od mene thumbs up i view imas :)
 
Evo ga narode jedan bonus video , kraci je i nadam se da ce vam se svidjeti , zadnji dio klipa je malo treskav jer je ulica bila katastrofa sad tek vidim koliko se odrazilo na snimak :D
U ponedeljak ide regularno klip testa
Kako amerikanci kazu Share Like and subscribe :D
 
Narode malo sam promjenio ime kanala , ono je bilo vise kao da su borilacke vjestine. Razmisljao sam dugo ali nista bolje mi nije palo na pamet osim Dragon Garage , u nedelju ce mi dopustiti da prepravim i na FB pa ce to biti malo i zvucnije a napravio sam i logo neki pocetni pa cu stikere da pravim i vizitke.
Za sada ne ide bas onako kako sam ocekivao jako malo ljudi je lajkalo na FB kao i pregledi ali naravno necu odustati pocetak je takav.
Eh sad jos me samo zanima ko na BH Tuningu vodi FB stranicu da mi postavi tamo FB i YT profil ako nije frka i gdje bi se jos mogao reklamirati tj koji jos ima jak forum vezan za auta i to?
 
Član
Jesi li razmisljao o auto mirisima(tzv. jelkice) kao jedan vid reklame. Vjerujem da je malkice skuplja varijanta od vizitki ali mozda bi bila bolja opcija.
 
Top