Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Član
Ima dobrih testova ovdje, kako dugo nisma dolazio na forum i ne pratim teme nego sam trazio test za fiat punto i nadjem tvoj pa onda pogledah i par drugih :D
180 KM dijelovi za veliki servis za punto izgleda da i nisu skupi :D

Lijepo je vidjeti test i ove tvoje astre da jos uvijek citava jer vecina tih auta sto su kvalitetno odradjena i pratile se teme na forumu su rastavljena :p

Pokusaj jos neki od ugasenih projekata naci a da se jos uvijek vozi pa snimi video :)

Imas zanimljivu pricu i sa tepsijinim puntom HGT od fabrickog do styling auta pa onda race i posle trebao na otpad i drugi vlasnik ga komplet preuredi i vrati u zivot :)
 
hehe hvala , ma bit ce svega samo laganica . radi se sad bijeli audi a3 koji je propao pa se ozivljava a ima jos nekih projekata vidjet cete uglavnom. Novi video testa se uploda bit ce za sat dva a ako neko zeli da vidi svoje vozilo na testu da je iz Sarajeva nek sw javne. Dobro bi dosao neki golf 4 :)
 
Član
Bravo, sve si dobro rekao sto se tice Omege, vozim takvu 2003.god. sa istim motorom samo full oprema (elegance paket).
Ja moram navesti jednu po meni veliku manu koja me svaki dan nervira, a to je da na toliki auto koji bez problema vozi 5 osoba da ima samo jedan jedini drzac za case i to ako hoces da ga koristis moras da dignes naslon za ruku... STRASNO!
Ostalo je sve kako si naveo, auto je ladja...
 
Hehehe , pricao sam bas o tim drzacima ali mi je klip presao 20 minuta pa reko da ne smaram narod. Kao sto mozes cuti u klipu kada sam pokazao dio za casu rekao sam "kao sto sam vec snimio" ali sam to izbacio :D Uglavnom govorio sam o tome kako su trebali ostaviti bar u vratima onaj kao mali luk kao kod Astre G da se moze staviti flasa ako nista jer je to dovoljno da svaka vrata imaju i miran :D
 
Član
Sto se tice Opelovih sjedista za corsu c i vectru b, to kamen im nije ravan,nikad na tvrdjim i gorim sjedistima nisam sjedio, dvojka golf je rols rojs za njih tako da nisu bas sva sjedista opelova tako dobra kao sto navodis :D ps. redovno pratim klipice, popravaljas se, samo tako nastavi :)
 
Vectra B ima istu konstrukciju kao i ova sjedista tako da ne znam sta je sa njima bio problem a za Corsu cemo jos vidjetti al znam da su sita kao Astra F tako da nemaju bas veliku povrsinu i tu se slazem :D Hvala puno
 
Član
Da dodam jos, Zafira 2011 godina, nova kupljena u salonu, sjedista katastrofa, plitka,neudobna,tvrda, nema nikakvog bocnog drzanja bar malo, definitivno nesto se kod njih desava sa tim sjedistima, opet vjerujem ti ya ova sto si probao u ovoj omegi i vectri c al ovo sto sam se ja susreo je ocajno.
 
Član
Meni su profilisana u mojoj corsi super, taman po mom ukusu, mozda fali malo duzine sjedalnog dijela al to je subjektivno
nisu ni slicna obicnim pogotovo po drzanju u krivinama
auto mi je svakako tvrdo al ipak mislim da nisu strasna, bar ova moja... nije mercedes al obzirom na astru G koju isto vozim-vozio-meni su ok
s vektrom b nemam iskustava osim na taksiju i neke krace dionice s rajom al nisam obracao paznju, mozda je i do opreme
corsa c je izasla poslije astre g tako da mislim da mogu bit samo bolja
doduse, ušteda na materijalima zbog niže klase je očita-plastike i tapacirunzi su dosta bolji u astri pa je moguce da je u baznim modelima corse lose odradjeno

Sto se omege tice, ne mogu da vjerujem da je2002go godiste a da je mehanicki brojac kilometraze...to valjda vuce od pre-fl tj. grgeneracijski astre f, corse b itd
Ostalo je ok, iako po meni dizajn je malo prevazidjen za godiste al fino skupa sve izgleda
 
Poslednja izmena od urednika:
Da dodam jos, Zafira 2011 godina, nova kupljena u salonu, sjedista katastrofa, plitka,neudobna,tvrda, nema nikakvog bocnog drzanja bar malo, definitivno nesto se kod njih desava sa tim sjedistima, opet vjerujem ti ya ova sto si probao u ovoj omegi i vectri c al ovo sto sam se ja susreo je ocajno.
znas sta je , ima i do opreme . Osnovna oprema ima bas ona sjedista da kazes.ko u autobusu ni stranica bocnih nista dok kad uzmes jacu opremu tu dolaze vec profilisana sa nekim dodatcima kao tvrdoca za ledja i sl.
 
Top