Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Član
Sta mislis da odradis jedan video o automehanicarima, koji su mehanicari i elektricari dobri na podrucju Sarajeva a ostale kolege mogu isto preporuciti nekog iz svog grada, nesto na fazon tvog videa gdje kupiti boju ili tako nesto
 
Član
Ja bi dodao na kraju svakog klipa kao tabelicu il da narativno kazes koje su boljke modela. Cijene dijelova odrzavanje uopsteno. Mislim da siru masu zanima to a ne 0-100 bla bla btw nisam taj iz sirse mase heh al eto neko zeli c4 kupiti a ne razumije se bas u auta
 
A sta ja znam to vise za djelove je danas postalo sve u istom rangu sto se tice vozila ovako ovog tipa , kad bude sta skuplje za odrzavati to naglasim a ovo ostalo je sve u 5 deka sto bi rekli.
 
Legend
Sta mislis da odradis jedan video o automehanicarima, koji su mehanicari i elektricari dobri na podrucju Sarajeva a ostale kolege mogu isto preporuciti nekog iz svog grada, nesto na fazon tvog videa gdje kupiti boju ili tako nesto
Moze se ovo iskoristiti i za auto dijelove (usluga, raspolozivost dijelova, kvalitet istih, cijena i sl..)
Vuklanizeri (pred sezonu, zimsku * ljetnu)
Dubinska ciscenja
Detaileri / poliranje auta
Lakireri
Limari i sl..
Mislim da se zaokruzi taj dio oko "car care" teme, nesto sto bi "laicima" bilo svakako od koristi..

Kad se ustelis dam ti seata da ga provozas :dead:
 
Član
Moze se ovo iskoristiti i za auto dijelove (usluga, raspolozivost dijelova, kvalitet istih, cijena i sl..)
Vuklanizeri (pred sezonu, zimsku * ljetnu)
Dubinska ciscenja
Detaileri / poliranje auta
Lakireri
Limari i sl..
Mislim da se zaokruzi taj dio oko "car care" teme, nesto sto bi "laicima" bilo svakako od koristi..

Kad se ustelis dam ti seata da ga provozas :dead:
Hoces reci da je jos zelen za seata
 
hehe mislim da je mislio na snimanje kad se ustelim :)
hajmo onda pucati taj car care , pisite mjesta al da se vecina slozi da je tu najbolje a ja odem i snimi a ja sto znam iz svog iskustva cu isto objaviti
 
Legend
hehe mislim da je mislio na snimanje kad se ustelim :)
hajmo onda pucati taj car care , pisite mjesta al da se vecina slozi da je tu najbolje a ja odem i snimi a ja sto znam iz svog iskustva cu isto objaviti
Ma da, stim da ides u pravom smjeru, pratim sta i kako radis :)

Sto se tice ovog, moze se tu dodati i chiptuning naravno (samo se nadam da te nece "kupit" pa da svakog hvalis :p hahah)

Ugl.. nezahvalno je to znas poprilicno, znas kako je kod nas 100 ljudi 100 cudi, sigurno da ce tu uvijek biti ZA i PROTIV, jer svi smo mi imali bar jedno negativno iskustvo sa nekim od majstora, prodavaca, ...

Sto se mene tice, ja auto odrzavam kod Amara u Butmiru (GTI servis), zadovoljan sam cijenom, uslugom i sveukupni dojam je da momci rade OK.
Sto se dijelova tice, obicno to oni dole uzimaju, sad kod koga nisam 100% siguran, znam da je nesto u SIM IMPEXU, nesto u FAREXU (el komponente)
Sa MOTOREXom ili KAREtom nemam nekih iskustava, ali to su vjerovatno najpristupacniji auto dijelovi sto se KS tice..

Sa lakirerima nemam iskustva, ako neko ima nekog da je bas dobar lakirer a da nije precijenjen, rado bih odvukao auto za par sitnica..

Folije, Mirza Causevic definitivno, sve pohvale za njegov rad

Xenon i te sitnice, Edo u Robotu, nemam sta pricati, vecina zna Edu i znaju sta i kako radi..
Pored njega, Liga svakako, covjek je pedantan, uredan, zna sta i kako radi, u to ne treba ni ulazit..

Spura, Auto delta ili dole na u binjezevu gdje je AldinSpura radio (ne mogu sad da se sjetim kako se zove servis)

Ugl, sta god ti bude od info trebalo, javni se za kafu pa mozemo rastabiriti..

pozz
 
E vazi onda cemo to sve i snimiti naravno.
Svjestan sam toga da nema sanse da se svi slozimo za jedno evo naprijmjer ako je Edo onaj sto je ibizu vozio meni kod njeg davno jos kad sam uzimao setovi krepavali mjesec poslije garancije , ne znam jesam li ja peh imao ili sta i ja sam onda presao kod Enija na Dobrinju tj od njeg nabavljam i setovi su mu pravo dobri dugo traju po 3-4 godine haman.
Sto se lakiranja tice isto tako za Bracu su govorili da ne valja eno moje Astre jos ko nova ( kad izostavis stvari zbog kojih su drugi ljudi krivi ) A npr za placeno dobijeno tj momcki fino rade a pristupacni su ja odem u Car studio Sarajevo u buca potoku fino rade.
Sto se tice toga da me neko kupi ja to ne zelim niti ima tih para da mi neko plati da ja napricam sve najbolje a da on vara narod. Ja cu snimiti sve ljude nije problem ali prevarante i petljance necu a za te se lako cuje :D
Sto se tice maistora za Opela takodje cu snimiti po meni najboljeg koji jeste malo cijenom pojak ali je maistor i po kao i covjek.
Uglavnom bit ce materijala za gledati samo lagano , sad ide zima pa nece ljudi ni da im se snimaju auta bez felgica pa treba izdurati i taj period :D
 
Poslednja izmena:
Gledao sam par videa i mogu ti reci da mi se svidja narocito onaj gde objasnjavas o felgama :D i jos mi se svidja sto nema vredjanja drugih modela vozila kao npr kod onog drugog kolege sa foruma na stranici cool cars of balkan ili kako vec :D
 
Hvala , za mene su sva auta ista , jedno je sad sta ja privatno ne volim a te ne mjesam u klipove naravno :D
Nisam primjetio da ima kod njeg nesto tako :D
 
Član
mislim da je to ipak pogresan pravac,to je siroka tema,od majstora do dijelova,price,predstavljanja i objasnjavanja jer vjerujem da nemas vremena da sve to pohvatas uporedo sa testom automobila....moj prijedlog da to ostavis za neki drugi put a nastavis sa usavrsavanjem ovog trenutnog jer tu ima jos rada,detalja,iskustva i poboljsavanja....
 
Naravno slazem se ali eto napravio sam 2 termina za klipove to je cetvrtak i ponedeljak , ponedeljkom bi bili kao ti testovi i prezentacije a cetvrtkom sta ugrabim , stignem i snimim bilo sta vezano za auta
 
Danas nisam nista znacajno snimao , kontam nova godina ide , pa ce bit raja i pjana pa nece ni skontati da sam nesto objavio hahaha. Snimio sam malo imprezu , eto i ja lutao uzivao po brdima malo i eto kroz video da vam zazelim i sretnu novu godinu. Samo da malo prepravim video bit ce online uskoro :D
 
Poslednja izmena:
Top