Drag race: Golf R (dsg) vs Megane RS

Drag race: Golf R (dsg) vs Megane RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:lol:

A slušaj, obično ovdje imamo dvije opcije, kupiš pilu od 300+ ks i šator, ili ragu od 50 dizlo konja i napraviš kuću. Rijetki mogu i jedno i drugo u isto vrijeme. Nažalost.
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
radije cu pare dati za polovan m3 ili m5 nego za gnojfa ili renjola da je zlatom oblozen i da je najbrze auto na svijetu...

Svima nam je odavno jasno da preferiras BMW...ukusi su razliciti
 
Član
aServis je napisao(la):
Sve nevalja, nevalja a kad vide auto sline do poda :lol:

Ljudi ba možete pričati šta hoćete dobar ovaj dobar onaj al kad imate te pare u džepu za koje možete kupiti ovog golfa ili renoa ili neš slično te tipe....99% ljudi neće kupiti uopšte ova auta...govorim o ljudima u bih...

Zato imamo ovih auta da se mogu nabrojati na prste jedne ruke...

Ps...ma koliko volio ova auta i ja se ubrajam u oni gore 99%
:lol: Naglasi da govoris o BiH a to proizvodjaca jako pogadja.Bosanac kupuje osnovni dizel a ako ima para onda to mora biti auto dugo najmanje 15 metara da se vidi da mu je i cuna duga.
 
Član
Mah kod nas malo raje uopste vozi brze aute i one jeftinije, pa i pola foruma ima aute koji izgledaju kao brzi, a zapravo su samo vizuelno tunirani. Ja sam oduvijek volio jurilice i to je tako, prije bi uzeo ovog Meganea nego nekog Audija A4 recimo za iste pare. Sad mi ponudi oba nova i necu imati puno dvojbe. Neko vise voli da ga komsija vidi i sl, ali ne spadam bas u taj tip vozaca :icon_biggrin:
 
Član
slazem se sa bokijem;)
vise volim dati pare za neko starije mozda 2000 god. a da je masina pod haubom nego neko novo iz fabrike sa 1.9 dizelovim agregatom:icon_biggrin:
 
ma lijepi Bosnjo, nek je 200-300ks pod haubom a sto nema para da sipa jebes to :lol::lol::lol:
za mene auto zavisi od primanja, jer svako danas moze kupit auto na kredit, ali da li moze odrzavat to auto, lako je qurcit se sa novim Mercom, Meganom, Golfom a kad se pocnu lampice palit onda se ide nekom lijevom majstoru i kuka se da prodje sto jeftinije, meni se takvi ljudi gade:icon_mad::icon_mad:
 
Član
''ma lijepi Bosnjo, nek je 200-300ks pod haubom a sto nema para da sipa jebes to''

ovo kao da si meni govorio:lol::lol: u sustini si upravu,,ja neam marke vise da naspem,dok nebude mi ovaj pos'o krenuo;) al opet ja se neubrajam tu kod mene je 150ks:lol:
 
shurda je napisao(la):
''ma lijepi Bosnjo, nek je 200-300ks pod haubom a sto nema para da sipa jebes to''

ovo kao da si meni govorio:lol::lol: u sustini si upravu,,ja neam marke vise da naspem,dok nebude mi ovaj pos'o krenuo;) al opet ja se neubrajam tu kod mene je 150ks:lol:

ma ima njih jos, nisi jedini :lol::lol:
ja vozam mk2 jer mi odgovara najvise zbog servisa a i za posla, mogu i ja sad kupit auto od 10000 i vise al ne zelim pa makar umro u dvici:lol::lol:
 
Upravu je Devil . Svi trebaju imati auto zavisno od potrebe i primanja . Auto prije svega treba da bude funkcionalan a poslije toga sve drugo . I meni se takvi gade,kupi auto od 250 ks,potrosi mu Boga Oca,a on nema da ga voza i tako,upali ga svakih 5 dana,kad skupi nekako .
 
Član
MTR je napisao(la):
oba auta su smece nevidjeno , djaba ti DC-ovi LC-ovi , narodna auta sa wholesale motorima pihhhiiiihihih :D

u krivinama se deru ko mokro Oslobodjenje :lol:

ima auta sa normalnijim izgledom i prikrivenom snagom koja ce ih pojest u svakom pogledu , nije sve u tehnici koja je u autu vec u rukama koja ga drzi i guzici koja sjedi , daj meni Fabiu 1,4 a uzmi koje hoces drugo auto nes pobjec daleko :icon_biggrin:

De odvadi malo :lol:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Upravu je Devil . Svi trebaju imati auto zavisno od potrebe i primanja . Auto prije svega treba da bude funkcionalan a poslije toga sve drugo . I meni se takvi gade,kupi auto od 250 ks,potrosi mu Boga Oca,a on nema da ga voza i tako,upali ga svakih 5 dana,kad skupi nekako .

ma moze se nasuti ako imas primanja barem 400-500km,,ako nemas nikako pa se snalazis tu ti tamo,eh to je vec problem:icon_smile: kao sto je kod mene slucaj:icon_smile:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
. Ja sam oduvijek volio jurilice i to je tako, prije bi uzeo ovog Meganea nego nekog Audija A4 recimo za iste pare. Sad mi ponudi oba nova i necu imati puno dvojbe. Neko vise voli da ga komsija vidi i sl, ali ne spadam bas u taj tip vozaca :icon_biggrin:
Uze mi recenicu iz usta imamo isti ukus ali ono sto je bitno naglasiti u ovoj temi,sto ljudi sto cudi i o okusima se ne raspravlja ;) .Neko drugi voli veliko i udobnije od magnetnog vlaka,svaka cast,postujem al to nije ono sto i mene zanima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top