Drag race: Golf R (dsg) vs Megane RS

Drag race: Golf R (dsg) vs Megane RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MTR je napisao(la):
oba auta su smece nevidjeno , djaba ti DC-ovi LC-ovi , narodna auta sa wholesale motorima pihhhiiiihihih :D

u krivinama se deru ko mokro Oslobodjenje :lol:

ima auta sa normalnijim izgledom i prikrivenom snagom koja ce ih pojest u svakom pogledu , nije sve u tehnici koja je u autu vec u rukama koja ga drzi i guzici koja sjedi , daj meni Fabiu 1,4 a uzmi koje hoces drugo auto nes pobjec daleko :icon_biggrin:
De mi navedi ta auta?
 
MTR je napisao(la):
oba auta su smece nevidjeno , djaba ti DC-ovi LC-ovi , narodna auta sa wholesale motorima pihhhiiiihihih :D

u krivinama se deru ko mokro Oslobodjenje :lol:

ima auta sa normalnijim izgledom i prikrivenom snagom koja ce ih pojest u svakom pogledu , nije sve u tehnici koja je u autu vec u rukama koja ga drzi i guzici koja sjedi , daj meni Fabiu 1,4 a uzmi koje hoces drugo auto nes pobjec daleko :icon_biggrin:

reci da se salis :lol:
 
Član
renault_fan je napisao(la):
MTR je napisao(la):
oba auta su smece nevidjeno , djaba ti DC-ovi LC-ovi , narodna auta sa wholesale motorima pihhhiiiihihih :D

u krivinama se deru ko mokro Oslobodjenje :lol:

ima auta sa normalnijim izgledom i prikrivenom snagom koja ce ih pojest u svakom pogledu , nije sve u tehnici koja je u autu vec u rukama koja ga drzi i guzici koja sjedi , daj meni Fabiu 1,4 a uzmi koje hoces drugo auto nes pobjec daleko :icon_biggrin:

reci da se salis :lol:

mozda ako moja baba bude vozila to drugo auto,i opet tema ode u pm :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
MTR je napisao(la):
oba auta su smece nevidjeno , djaba ti DC-ovi LC-ovi , narodna auta sa wholesale motorima pihhhiiiihihih :D

u krivinama se deru ko mokro Oslobodjenje :lol:

ima auta sa normalnijim izgledom i prikrivenom snagom koja ce ih pojest u svakom pogledu , nije sve u tehnici koja je u autu vec u rukama koja ga drzi i guzici koja sjedi , daj meni Fabiu 1,4 a uzmi koje hoces drugo auto nes pobjec daleko :icon_biggrin:

Schumacher iz Bosne :lol::lol:
 
Član
Hahahaha de ba jebo ovo kad potrosi Boga oca, da lezim na milionima nebi ovo uzeo koji ce mi ***** kad moram svako malo svracat na benzinsku. Sad sam sa Scenicom isao za Tesanj 70-80 sasvim dovoljna brzina nit puno trosi nit sta udoban solidna oprema i sl, jb ovo kad je nefunkcionalno da se sta pokvari nemos nac dio ni u evropi a ne kod nas, plus sto ces uzet tog golfa il renola i bit u fazonu "ja malo jeben" a doce ti frajer sa zabarom il skandinavcem sasit te i u grad i na otvorenom put da nes moc doc sebi. Ako imas love i volis auta uzmi nekog oldtimera il neko unikatno auto a ne ova cudesa....
 
Član
sta tebi bi sad odakle zabara vjerovatno mislis na alfu i skandinavci volvo? sa nekom sportskom voznjom i sasivanjem u bilo kojim uvjetima :D MTR jaka je ta fabija uzmi onu troklipacu :D
 

MTR

Član
renault_fan je napisao(la):
MTR je napisao(la):
oba auta su smece nevidjeno , djaba ti DC-ovi LC-ovi , narodna auta sa wholesale motorima pihhhiiiihihih :D

u krivinama se deru ko mokro Oslobodjenje :lol:

ima auta sa normalnijim izgledom i prikrivenom snagom koja ce ih pojest u svakom pogledu , nije sve u tehnici koja je u autu vec u rukama koja ga drzi i guzici koja sjedi , daj meni Fabiu 1,4 a uzmi koje hoces drugo auto nes pobjec daleko :icon_biggrin:

reci da se salis :lol:

salim se :D , nego mnogo voljem ove teme pa moram malo podlozit :lol:

a za te pare koliko kostaju ova dvije trokolice se uzima E90 335is Coupe iz 2007/2008 sa 306 ili 326 KS i caoooo
 
Član
Pa Megane Trophy je brzi i na stazi od tog BMW-a, sta bi mu onda tek uradio na cesti :icon_biggrin:

Drugo su likovi koji pate od nekog imagea i toga da budu vidjeni u BMW-u...
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
sta tebi bi sad odakle zabara vjerovatno mislis na alfu i skandinavci volvo? sa nekom sportskom voznjom i sasivanjem u bilo kojim uvjetima :D MTR jaka je ta fabija uzmi onu troklipacu :D

Moze Alfa, Volov slabije....Mislim na Ferari, Lambo, Koenigseg i sl auta sto ovog golfa i megana zajedno nose na kurcu :lol:....
 
Član
sve je to lijepo i dsg i esp i agdf i fdetz i reno i megan,,al vozit se u staroj trulji i gulit neprocjenjivo:lol:
 
Ma ja bi Golfa bez razmisljanja... prodao ga, uzeo Meganea, derno mu chip i jos nesto ako ostane para, i onda ganjao tog lika sto sam mu prodao Golfa i trehao ga bez milosti i kajanja :D
 
Član
:icon_smile: Ma sta kenjate,predobri su oba ,pravi mali bolidi kakve e90ke,autobusi i ostali bakraci.Vrh od autica ;)

saledoboj je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
sta tebi bi sad odakle zabara vjerovatno mislis na alfu i skandinavci volvo? sa nekom sportskom voznjom i sasivanjem u bilo kojim uvjetima :D MTR jaka je ta fabija uzmi onu troklipacu :D

Moze Alfa, Volov slabije....Mislim na Ferari, Lambo, Koenigseg i sl auta sto ovog golfa i megana zajedno nose na kurcu :lol:....
:icon_biggrin: A ebiga sad,izostavio si Mig 29 i F 16.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top