Drag race: Golf R (dsg) vs Megane RS

Drag race: Golf R (dsg) vs Megane RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BaXRS4 je napisao(la):
GTI fan još malo i raja će ti kao Zeli napravit fan page ;)

:lol: Najvise se bojim da me mozda poliju benzinom i zapale na pisti u Blagaju kad dodjem i Zeli su prijetili ali bojim se da ne postanem glavni kandidat :D
 
Član
Najgore sto se o okretnom momentu nemoze raspravljati jednostavno i kratko pa dosadi,jednostavno je ali tesko za jednostavno objasniti u jednom MOMENTU .

RS TURBO je napisao(la):
nece oni to tebi uraditi, dopustice tebi tu cast da se polijes benzinom i sam zapalis :lol: :D

Ko placa benzin za taj cin usred ove skupotinje,mozda se ipak izvucem :icon_biggrin:



I jos samo nesto Mom rodji Porshefanu,velikom poznavatelju automobila te njihove povijesti ,puno boljem od mene, posebna isprika sto usrasmo njegovu temu i bit teme a ja prednjacim u kenjanju . :icon_biggrin: A sta cu kad je volim ;)
 
Ja mislim da je MOMENT da OKRENEMO temu o nečem drugom :lol:


Ma kakva isprika čoječe, ja volim kad se tema proširi ovako, ali bez svađe i vrijeđanja, što je prava rijetkost kroz 20 stranica ... ;)
 
Član
E jes i bio grdan Hamo vidmu glave :lol:
njt.jpg
 
Član
niksa je napisao(la):
E jes i bio grdan Hamo vidmu glave :lol:
Gluho bilo :lol: ali pametna glava .


Porschefan je napisao(la):
Ma kakva isprika čoječe

Kad je tako samo jos nesto da napisem :D .Fizika je puno razumljivija kad se objasni na nekom jednostavnom prakticnom primjeru ali tesko se sjetiti ali evo.Kaze sir Isac Snaga je kolicina rada koja se moze obaviti u odredjenom vremenu iliti kod motora moment /route per minut.Npr imate li dovoljno snage da podignete auto jednom rukom na visinu od 30 cm i to ne trabanta :icon_biggrin: ? Odgovor je imate,tako sto cete izvuci sav moment iz snage ruke upotrebom jednostavnog mjenjaca iliti auto dizalice i jednom rukom podignete auto 30 cm.Ali primjetili ste da vam za taj rad prilicno vremena a to je zato sto ruka nema dovoljno snage pa vam treba npr 20 sec.Kad bi imali vise snage u ruci kao terminator :icon_biggrin: uradili bi samo hop i podigli auto jednom rukom bez dizalice za sekundu.Znaci veca snaga,manje vremena za isti rad(ubrzati auto),sa manje snage obavit cete isti rad koncentrirajuci se samo na visoki moment (dizalicu) ali sa vise snage u ruci trebat ce vam puno manje vremena,ubrzat cete prije tj podici auto prije.E sad za kamion i Terminatoru ce opet trebati dizalica i vise vremena jer nema dovoljno snage :D :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top