DOBROVOLJNO DARIVANJE KRVI

DOBROVOLJNO DARIVANJE KRVI

Administrator
Na ovo ja neću ništa više odgovoriti. Kako sam mogao primijetiti iz Tuzle su se javili Sandro i Trizex, ako su još zainteresovani, i ako žele da zajedno idemo možemo se dogovoriti da odemo i darujemo krv. I ako još neko ima zainteresovan iz Tuzle nek se javi na pm.

Šta god da kažem biće malo. Potrudimo se da to poguramo, ali očito nema zainteresovanih, tako nek bude svakom svačije. Neko se boji, neko ne može iz nekih drugih razloga i td.


Oko ovoga ja za sada odustajem, možda nekad u nekom drugom vremenu.


LP
 
Administrator
Ne kažem ja da nema. Svaka čast svakome ko se javio pa i bmwscaneru koji je pokrenuo temu, ali kad sam na prethodnoj stranici rekao da vidimo koliko ima zainteresovanih iz drugih gradova, niko se nije javio...


Što se mene tiče dogovor može da se nastavi i dalje.
Moj prijedlog je bio petak 17. Što se mene tiče on može i ostati, ili da se odredi neki drugi datum, koji članovima odgovara...

Naravno ja sam tu, i rado ću dati krv.

Pa eto pokušajte se dogovoriti :) I ja ću rado podržati ako se dogovorite :)
 
Član
Drug npr. do bolnice u Mostaru se moras sa tenkom probijati :D a ja osobno iz Ljubuskog ni sa najboljom voljom nemogu doci do Mostara. Sad je ovaj snijeg zavalio i npr. do moje kuce 30 cm leda je na cesti a vjerujem i svakome je tako sad.
A sto se tice zainteresiranih vec sam reko u jednom postu prije nitko netrazi novac samo par kapi krvi viska ali eto izgleda 99% forumasa se boji igle ili jednostavno konta da njemu nikad nece trebati krv
 
Administrator
Ma sve je ok drug. I da je situacija takva kakva jeste, ne mora to uopste biti ovaj sad petak. Može kad otopli, sredi se malo situacija sa ovim snijegom, pa možda bude više zainteresovanih.

To bi bio + za nas, darujemo krv, pomognemo nekom a ujedno se i družimo :)


No eto, tema će biti aktivna pa nek je još ljudi vidi, pa ćemo se probati organizovati;)
 
imal ista od ovoga:icon_rolleyes:

hajde ljudi da se organizujemo pa da sredinom sljedeceg mjeseca budemo humani u vise gradova,promovisemo forum,klubove...;)

ne treba naglasavati da je povecana potreba za krvlju u vrijeme praznika,snijega,padova...
 
BHT Ovisnik
ja dajem inace svako 3mj,ovako nebi nikad dali
vecini je tesko otic na posata... Ja koga pokupim da ide nitko nemogne dati kada dodje :D
 
Administrator
Sto se mene tice ja sam za, da se to proba organizovati :) Mozemo to odraditi u nekoliko gradova :) Da nas bar 10-ak ode iz grada i okoline;)

Nema veze što ne može dati kada dođe. Bitno je da je naumio da daruje krv. Svakom se može desiti da nešto nije ok sa krvi pa da ne može darovati.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Sto se mene tice ja sam za, da se to proba organizovati :) Mozemo to odraditi u nekoliko gradova :) Da nas bar 10-ak ode iz grada i okoline;)

Nema veze što ne može dati kada dođe. Bitno je da je naumio da daruje krv. Svakom se može desiti da nešto nije ok sa krvi pa da ne može darovati.

Ja sam za, ako treba i maksuz doći do Tuzle...
 
Član
I ja sam za ...


Al jebiga ja sam iz Sanskog Mosta , ima Trozic al neznam boji li se ili da li je davao i to , a sto se tice ovog naseg kluba nest slabe su sanse za to al et mogu otic provjeriti ??


Neko kako bi vi to zamislili , s nekom posebnom namjenom kao recimo clanovi BHTuning-a darovali krv il ....



PS: Inace sam dobrovoljni davaoc krvi, cura me nagovorila na to i ja pristo a ona se udala u CH a ja osto u BIH:D:icon_rolleyes:
 
Član
Da ... ali lako je meni za gradove gdje ima vise clanova i to ,a sta cemo mi jadnici gdje smo po 2- 3 clana ....

Uglavnom raspolozen sam da dam i prijedlog je extra ;)
 
Član
e ne znam drug,jedino da se između sebe dogovorite i koliko vam se isplati zaputite se u Banja Luku recimo,ali opet ovo treba neko fino da organizuje da se zna fino kad i sta
 
Top