DOBROVOLJNO DARIVANJE KRVI

DOBROVOLJNO DARIVANJE KRVI

Član
E ovako palo mi na pamet posto bolnicama uvijek nedostaje krvi i preradjevina od iste da napravimo neku dobrovoljnu akciju darivanja. Da odradimo zajednicki odlazak na darivanje u svim vecim gradovima i bilo gdje da ima clanova foruma.
Ekipa iz Hercegovine bi se okupila u Mostaru jer kolko znam samo tamo imaju odjel za darivanje krvi.
Ja sam vec nekoliko puta darivao krv i nije nista strasno i nista ne boli :D cak ima keksa i cokolada u velikim kolicinama hahaha a ujedno i prilika za druzenje forumasa izvan automobilskih ''okvira''. A ovim bi ucinili i jedno dobro djelo jer jbg. svi smo mi u autu i na cesti non stop nikad se nezna kad bas nama moze zatrebati.
Ovo da odradimo sad nekad u 2 mjesecu da dogovorimo datum i u jutanje sate da prolijemo malo krvi za pomoc nekome kome ta pomoc najvise treba.

you-re-invited-for-blood-donor.jpg


Ako admini budu zainteresirani za ovo da stave pod sticky da bude vidljivo
 
Administrator
Ja sam to vec odavno planirao pokrenuti.. Cak je i bilo price u jednoj temi o tome.

Tema sticky. Dogovoriti jedan datum u februaru i da idemo. Mozemo napraviti neke fotke po gradovima ili tako nesto.

Da cujemo ostale jesu li za?
 
Član
može scaneru smo mi javite par dana prije i kad zbog posla! ja sam O i do sad sam davao samo po potrebi
 
BHT Ovisnik
ja sam za,redovno dajem,sada mi je opet termin nekada,pa mozemo ili tako ili da odem sam
 
Početnik
Super prijedlog
Sto se mene tice moze.Eto gdje bude organizirani blizu mene,Zenica ili Tuzla obavjestite pa da se skupimo :cool:
 
Član
da se napravi neka akcija mozda malo i sa nekim novinarima se kontaktirati da malo proguraju to u tisak i ovo ono. I naravno koja slika zajednicka da se baci ili nesto slicno :D
Mislim da je bi ovo moglo biti jako korisno za zajednicu a i kazu da je zdravo malo krv promjeniti :D kome bude slabo ponijet cu ja domaceg crnog vina :D kazu da koliko vina popijes toliko krvi tijelo proizvede hahaha ako je tako mogu na mene rusku pumpu skopcat :p
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
da se napravi neka akcija mozda malo i sa nekim novinarima se kontaktirati da malo proguraju to u tisak i ovo ono. I naravno koja slika zajednicka da se baci ili nesto slicno :D
Mislim da je bi ovo moglo biti jako korisno za zajednicu a i kazu da je zdravo malo krv promjeniti :D kome bude slabo ponijet cu ja domaceg crnog vina :D kazu da koliko vina popijes toliko krvi tijelo proizvede hahaha ako je tako mogu na mene rusku pumpu skopcat :p
meni bi na uši izlazila da je tako :lol: zovite kad se skontate za mostar :lol: mogu i pokupit nekog nije bed
 
Ovo je ekstra ideja, ucinit nesto plemenito i korisno za ljude ;)
Ja bi rado sudjelovao samo da budem slobodan tada, jer radim trenutno u Splitu za tu prigodu bi trebao doc do Mostara.
 
Top