DOBROVOLJNO DARIVANJE KRVI

DOBROVOLJNO DARIVANJE KRVI

Član
Odlična ideja ali osuđena na propast:lol: Ne možemo napaviti meet gdje se roštilj dijeli a ne da netko dođe da ga se bode iglama:icon_biggrin:

Evo da ne budem hejter:D, ako se skupi 5 ljudi ja dolazim!

p.s. A skeneru koja budala će uzeti tvoju krv? Mogu je koristiti samo za snimanje akcijskih filmova:lol::lol:
 
Ja posto sam imao operaciju nesmijem ali human čin nema dalje.....ali mogu da uzmem odgovornost za neke medije .....pa čak i televiziju bar ovu TV1 mislim da ce nam izaci u susret jer dosta sarađujem sa njima......
ako bude sta tu sam u svim humanim akcijama da pomognem....
 
Administrator
Forumaši izgleda ne posjećuju ovaj dio foruma. Od toliko forumaša tema pregledana samo nešto više od 300 puta:icon_confused:
 
Nadam se da ce se neko javit od incijatora bar do sutra do 17 sati jer trebao bih sutra u 18 sati biti gost na TV1 pa ako ima neki termin ili ako smijem najavit odmah i ovo zajedno bilo bi mi drago...........
 
Član
mislim da nema potrebe za televizijom, ne radi se ovo da bi se hvalili na tv-u, nego da bi nekome pomogli...

sto se tice akcije, bio sam prosli put kad je Liga u Sa organizovao, i na raspolaganju sam ponovo ;)
 
emir_89 je napisao(la):
mislim da nema potrebe za televizijom, ne radi se ovo da bi se hvalili na tv-u, nego da bi nekome pomogli...

sto se tice akcije, bio sam prosli put kad je Liga u Sa organizovao, i na raspolaganju sam ponovo ;)

Sve ok i ja sam protiv tog reklamiranja akcija ali čisto da pokažemo da nismo divljaci sa ceste nego normalni vozači i humani
 
Član
kad god odlucite termin ja cu doci u Mostar to da obavimo.
A iskreno sramota nek bude svakoga nit se trazi novac nit nesto materijalno i skupo vec samo 3-4 deci krvi koje svakako viska imamo i opet nitko nece... A danas sutra nedaj boze slucaja u familiji i udesa svi trce naokolo traze darivatelje i neznam sta vec.
 
Član
Ne bjezim Dajem krv odavno svog cejfa radi Nego me iritira da sve sto se pokrece na forumu a humanitarnog je karaktera pada u vodu Svijest savjest = taraba Najbolje ne otvarati takve teme - bez uvrede ikome ;)
 
Top