Dobre vijesti, dyno valjci uskoro u sarajevu

Dobre vijesti, dyno valjci uskoro u sarajevu

DSA

Član
da32d97324c85adc79a2b5201b63d39e.jpg
 
Član
@mara, da imalo poznaješ princip rada i sam sklop valjaka znao bi da je upgrade postojećih sa 2wd na 4wd nemoguć
A druga stvar o procentu ti baš nema nikakvog smisla. Taman da je jedan u Sarajevu tu će moći izmjeriti samo, a znamo da ima puno više od jedan. Kolko je samo bmw x drive, pa audi quattro pa pa
Evo prvi Simanić, ako ima čovjek privatno 4wd neće moći izmjeriti kod sebe, nego će morati otići u Cartech, jer mu je to najbliže

Istina, ne poznajem, ali smatram da je ipak moguće, a ti mi objasni što nije, jer sve se može nadograditi ako se hoće.

A procenat meni ima smisla, tj. sigurno ima Simaniću gledajući koliko je više auta sa 2wd nego sa 4wd.
 
Član
Pa ovo su mi komsije, nacuo sam fine svari o njima, kazu dobro rade... Doduse svakodnevno vidim neke ozbiljnije masine ispred servisa. Nisam znao da rade chip tuning.. Je li istina da ovaj servis drze turci.. Bar sam tako nacuo od lokalne raje.
 
Ja planiram Jumpera u njih raditi. 2.0hdi sa 85ks,oni nude 30ks i 60nm sto mi je sasvim solidno, za 200km. Inace sam mislio u chip-tronics -u, jer mi je i rođak u Klagenfurtu njhova redovna mušterija,kao i obiteljski prijatelj s gazdom jer kod njega ljetuje. Za njih imam pozitivna iskustva,ali zbog izuzetno neprofesionalnog pristupa i "dječjeg ponasanja" ne namjeravam.
Kako god bilo fina vijest :)
Ja sam kod njega radio svako svoje auto i poslo sam mu dosta auta,momak je ok,nazovem ga,dogovorimo cijenu i termin i to je to,nema potrebe pisat romane i tusit covjeka i otic drugom
 
BHT Ovisnik
Njemu sam se prvom obratio za cip,takodjer sam ga preporucivao svima,sto znaju i pojedini clanovi foruma. Nakon sto sam ga lijepo upitao odgovor je bio " Najbolje da pitas tog sto ti je radio volva...". Nakon toga " Mozda bolje da sam se izrazio, tog sto je pokusavao da ti napravi. Znas uglavnom na sta se odnosi ;) sretno".
Sta njega boli neka stvar sto sam ja isao u Damira kao prijatelja da uradim volva,kao i sta ga briga sta je uopce tu bilo. Ne dovozim mu radjeno auto,nego fino kulturno pitam za novo vozilo da odradim i tako se ponasati kao ljubomorno djete... Dobar glas se daleko siri,los jos dalje. Gazda Aleks godinama provodi godisnje odmore u strica mi na Jadranu,susjedi su u Klagenfurtu. Radio je u njega e90 m3, 335i,x5, e 350cdi i jos dosta auta,znam kako rade, al znam i kako se ne postupa s musterijama
 
Njemu sam se prvom obratio za cip,takodjer sam ga preporucivao svima,sto znaju i pojedini clanovi foruma. Nakon sto sam ga lijepo upitao odgovor je bio " Najbolje da pitas tog sto ti je radio volva...". Nakon toga " Mozda bolje da sam se izrazio, tog sto je pokusavao da ti napravi. Znas uglavnom na sta se odnosi ;) sretno".
Sta njega boli neka stvar sto sam ja isao u Damira kao prijatelja da uradim volva,kao i sta ga briga sta je uopce tu bilo. Ne dovozim mu radjeno auto,nego fino kulturno pitam za novo vozilo da odradim i tako se ponasati kao ljubomorno djete... Dobar glas se daleko siri,los jos dalje. Gazda Aleks godinama provodi godisnje odmore u strica mi na Jadranu,susjedi su u Klagenfurtu. Radio je u njega e90 m3, 335i,x5, e 350cdi i jos dosta auta,znam kako rade, al znam i kako se ne postupa s musterijama
necemo se raspravljat, sve znam, i tvoju i njegovu verziju price
to sto su tvoji kucni prijatelji sa tim gazdom nek ti srede pa i ti radi chip tunning :D:D
pa ces vidit kako se dogovara posao i kako gubis svoje vrijeme ni za sta :D:D
 
BHT Ovisnik
Ne razumijem,ja imam sve poruke i s Alexom i s njim, ne razumijem sta zelis da kazes ? Jel možda problem ispitati zastupnika sta i kako, de mi reci koja je to moja,a koja njegova verzija, živo me zanima ?
 
Ne razumijem,ja imam sve poruke i s Alexom i s njim, ne razumijem sta zelis da kazes ? Jel možda problem ispitati zastupnika sta i kako, de mi reci koja je to moja,a koja njegova verzija, živo me zanima ?
reko sam ti, nazoves momka i dogovoris se s njim sta i kako
ja ne vrijedjam nikog jer je i Hitech dobar, pa ako si radio Volva kod njih i ako si zadovoljan onda uradi i kombi jer su vjerovatno i jeftiniji od Chip-Tronics
 
Top