Dobre vijesti, dyno valjci uskoro u sarajevu

Dobre vijesti, dyno valjci uskoro u sarajevu

DSA

Član
Sve i da hoćeš ne možeš brzo dobiti termin..ljudi melju od posla vjeruj mi
b3002648b9775421908de5a7f0e97c3c.jpg
 
Član
Nije to više ko je bolji ili gori, više je to stvar povjerenja. Simanić se kod mene lično u nekoliko navrata dokazao, tako da nemam namjeru ići dalje i eksperimentisati sa drugim, što opet ne znači da ti drugi nisu možda bolji.
 
Član
Ja sam otisao sa momkom da izmjerimo audi a3 sa 140hp koji je izbacio 196hp jer moji valjci jos nisu u funkciji. Jeli to nesto lose? Ukazivanje povjerenja na kojii nacin? Izmjeriti auto, nesto negativno?
 
Član
Mi radimo isti posao i obostrani interes je da se postujemo. Tako vazi za svakoga ko je ulozio u posao bar s moje strane. Ostalo je na ljudima da izaberu mjesto i osobu za odredjenu uslugu.
 

DSA

Član
A zasto je bezveze? To što pljujete ovdje svi redom po Cartech a i ne poznajete ljude to je ok? Evo otiću sa teme i neću više ni slova napisati samo nek svi ovi advokati As čuju od Nene, nek napiše ovdje javno, šta on misli o Cartech i svim ljudima koji su uključeni u taj projekat
 
Član
A zasto je bezveze? To što pljujete ovdje svi redom po Cartech a i ne poznajete ljude to je ok? Evo otiću sa teme i neću više ni slova napisati samo nek svi ovi advokati As čuju od Nene, nek napiše ovdje javno, šta on misli o Cartech i svim ljudima koji su uključeni u taj projekat
Bezveze ti je zato sto si ti prvi poceo dizati jednu stranu a drugu spustati i omalozavati bez argumenata
 
Član
I kako da ne voliš zemlju u kojoj živiš, čim počneš nešto raditi, tu je neko da pljuje po tome?
Nije on pravio valjke pa da neko može reći da nisu dobri i tačni, a ako nisu, nije do njega vjerovatno.
Čovjek mjeri na njima, ima zainteresovanih, niko te ne tjera da mjeris kod njega.
 
Član
Ja lično nisam Simanićev advokat, što ne znači da neću biti jer sam po struci pravnik ;) . Ja samo kažem da imam pozitivna iskustva sa Simanićem i to u više navrata.
Za Cartech nisam ništa reko jer nisam surađivao sa njima.
 
Član
bilo bi dobro da se organizujemo za mjerenja i probamo dogovoriti kakav popust. dosadasnja mjerenja su bila ok, bilo je raznih komentara iskreno mislim da uzrok malo optimisticnih konjica i kobila bilo jako hladno vrijeme sve u svemu ajde nek neko pokusa organizovati nesto grupn0.
 
Top