Dobre vijesti, dyno valjci uskoro u sarajevu

Dobre vijesti, dyno valjci uskoro u sarajevu

Član
I kakvu sad Simanic mapu treba da napravi da bi u Chartecu rekli da valja.. ako napravi +60ks ne valja a isto tako nije dobra ni ta na crnom golfu jer je +nekih 30ak ks.. i ako su mape copy/paste kako onda na dva golfa tolika razlika? Sto im toliko smetaju mape od druge firme? Neka se onda zale i na mape stock auta pravo u volkswagen, ocito su samo njihove mape kvalitetne.
 
Član
Ništa, neka marshal trkne kod Simanića i neka kod njega izmjeri, stigli su i njemu valjci. :D
 
Član
Ja imam samo jedan komentar.
Moje misljenje je da gdje god izmjerite auto do 200hp sa manuelnim mjenjacem, dobit cete priblizno. Na bilo kojim valjcima. Koliko koje auto moze da pruzi snage, to je vec druga stvar. Ljudi su u pogon stavili novu opremu i treba im vjerovati.
 
Član
Stock mapa 103kW Audı A3 2.0 tdı automatskı mjenjac
Na valjcıma ızmjereno 103kW

Auto u fabrckom stanju...nısta nıje radjeno na motoru
A sınoc bıo Audi A3 2.0 tdı chıpovan 197hp ızmjereno
 

Prilozi

  • GOPR0123.JPG
    GOPR0123.JPG
    1,3 MB · Pregleda: 60
  • GOPR0124.JPG
    GOPR0124.JPG
    1,2 MB · Pregleda: 58
Član
Ako pricamo o.motoru iz golf 5...onda sigurno moze 150tak...pogotovo ako.je ukinut egr i katalizator ....jer je u petici 90 ks i 105ks...ista turbina...tj istih performansi i dizne...samo ie procesor drugi...tj mapa...
 
Član
Otkad simanić pravi mape???

Neznam od kada Simanić pravi mape, ali sam bio prisutan kad je mom prijatelju na Passatu lično pravio mapu, i koliko ja znam za VW grupu sam pravi mape, ostale proizvođače ima ljude od kojih kupuje mape,

Kad stignu valjci idemo na čipovanje kod Simanića :)
 
  • Like
Reactions: DSA
Član
Ja necu kod tih Oguza dolje cipovat i mjerit pa makar, kad mi se sve klipovi topili i klipnjace pucale s drugim mapama...a najvise zbog ovog njihovog potparola i njihovog neprofesionalnog pristupa poslu..
 
  • Like
Reactions: DSA
Top