DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

Član
Golf 4 kocioni dobos kod : 1J1 614 105 Q ( sa espom ) , da li moze neko provjeriti u ETKI ili nekom drugom programu da li pase neki drugi ili bas mora biti isti kod?
 
Član
Dali neko zna dali odgovara prednji lijevi blatobran sa Audi A6 karavan 1999.god. na facelift Audi A6 limuzina 2002.god.?
 
Poslednja izmena:
Ne pase mu nijedan drugi nego taj... kolega mi trazi isti vec pola godine... nigdje ga polovna... svi ostali imaju al ne pasu al tog nigdje.....
 
Član
Pozz. Zna li neko mozda da li za golf 6 plus sa drugih vozila tipa obična golf6,golf5, 5plus odgovaraju neki dijelovi tipa ovjes, konkretno opruge, u koliko bi se islo na spuštanje. Hvala
 
Član
Zna li neko da li prekidači grijanja od golfa 3 bez klime odgovaraju za trojku koja ima klimu? Pitam jer kod trojke bez klime 0 ide skroz dole, a kod ovog sa klimom odmah ide poslije 1.
 
Član
Kad već niko ništa, evo ja da napišem da odgovara. Usput sam saznao da kod trojke ima bar 4 vrste klime.Čovjek od kojeg sam kupio je donio tri kontrole grijanja/klime i ni jedna nije bila identična mojoj, ali mi je odgovarala ova od trojke bez klime, samo nema funkciju da skroz zatvara dovod vazduha, nema te sajle kod mene nego ima prekidač za unutrašnju cirkulaciju.
 
Član
Zanima me da li neko zna gdje se moze kupiti ovakav lip i koja je cijena? (U pitanju je Audi A3)
846B968E-4BE2-4A2A-BB24-299694D3DDFA.jpeg

A osim toga zanima me i gdje nabaviti prednju mrezastu masku kao sa slike (nasao sam samo za masivnije modele tipa A6 i dalje > citaj: ne znam da li su iste dimenzije kao kod A3)..
F65BEBD6-DEA5-4972-A8DA-70B1C655669B.jpeg

Idealno bi bilo da oboje ima kod nas da se kupi bez dovlacenja iz drugih drzava al svaki prijedlog me zanima. Pisite ovdje ili viber 062985872

Takodjer odabrao sam ovu temu ako ne ovaj lip ako pase neki od drugog modela auta..

Potrebo za Audi A3 sportback 2006 god
 
Zanima me da li neko zna gdje se moze kupiti ovakav lip i koja je cijena? (U pitanju je Audi A3)
Pogledajte prilog 65533

A osim toga zanima me i gdje nabaviti prednju mrezastu masku kao sa slike (nasao sam samo za masivnije modele tipa A6 i dalje > citaj: ne znam da li su iste dimenzije kao kod A3)..
Pogledajte prilog 65534

Idealno bi bilo da oboje ima kod nas da se kupi bez dovlacenja iz drugih drzava al svaki prijedlog me zanima. Pisite ovdje ili viber 062985872

Takodjer odabrao sam ovu temu ako ne ovaj lip ako pase neki od drugog modela auta..

Potrebo za Audi A3 sportback 2006 god
Cupra lip ja mislim..
 
Član
To je cupra lip, mozes naci u ovlastenom ili na ebay. Neki stavljaju i gumenu imitaciju

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Top