DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

Pozdrav raja, imam Boru 1999 godiste, 4 motion(4x4), i zadnji amortizeri su mi dotrajali, pa sam odlucio da ih zamijenim.
Amortizere sam dobio iz Njemacke. Kada sam ih odnio majstoru ssvom da ih ugradi on mi je rekao da da ovi amortizeri koje vidite na slici ( http://www.dodaj.rs/f/2D/y6/2SbQDqmh/photo2814.jpg ) su amortizeri koji trebaju obicnoj (da nije 4 motion) Bori, a da meni trebaju drugi za 4 motion. Kontaktiram dobavljaca iz Njemacke i on mi veli da su isti amortizeri i za obicnu Boru i za Boru 4x4, pa sad ako je neko ko ima Boru 4 motion imao problema sa zadnjim amortizerima ili ako ko zna da li su isti amrotizeri i za obicnu Boru i za Boru 4x4? Molio bih pomoc, i unaprijed Hvala..
 
Član
Ne znam ni za jedan auto da su isti amortizeri kod običnog (prednji pogon) i 4x4, govorim za zadnje amortizere. Obično su ovi za 4x4 model osjetno skuplji:D
 
Član
Pase li muzika iz golfa V u caddya 2008. Kupio sam ga al nema nikakvu muziku a nesto mi izgleda kao da se moze ubacit onaj orginalni player iz petice ili passata???
 
Član
HITNO MI TREBA ODGOVOR!!!.

Da li pase kuka sa golfa2 na golfa3

:icon_question::icon_question::icon_question:

9nl35m7d3ybrlpqpji.jpg
[/URL][/img]
0a7cvgvdt1lo94ee67rg.jpg
[/URL][/img]
 
Član
Skrabo je napisao(la):
HITNO MI TREBA ODGOVOR!!!.

Da li pase kuka sa golfa2 na golfa3

:icon_question::icon_question::icon_question:

Zna li iko posto mi hitno to treba,da znam mogu li je skidati :icon_question:
 
Član
Yellow je napisao(la):
Moze Jure......

Znaci citav ovaj nosac sa branikom moze se staviti u golfa3 ispod branika na njegov postojeci nosac branika ?? :icon_question::icon_question:



Skrabo je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
Moze Jure......

Znaci citav ovaj nosac sa branikom moze se staviti u golfa3 ispod branika na njegov postojeci nosac branika ?? :icon_question::icon_question:

eng1u6jr6tkjggvm3n.jpg
[/URL][/img]
ykrid8rjom5rwai8zajz.jpg
[/URL][/img]

Ove dviej su od gofla3

Evo od golfa2

cx70zusv6xzt48kq37d6.jpg
[/URL][/img]

Zna li iko 100% i da li je ista duzina ovog nosaca,vjerovtno rupe nisu iste :icon_question:
 
Top