DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

Član
U ladu nivu 1.9TD , Odgovara motor od pezoa 205 1.9TD .

133f735d942d-308x231.jpg

6f8741a7133f-308x231.jpg


U ovo cudo (Gonow dzip) Odgovara fiatov motor (tipo,tempra) 1.9TD Orginal ljeze
 
Član
pozdrav dragi forumasi,

zanima me pasu li motorici nivelacije farova od golf 3 na golf 2 ili sa bilo kog drugog auta?
 
Član
nisam siguran od trojke dal pasu ali mislim da bi trebali.. znam da pasu od audi jajeta.... i passata 3
 
Super Moderator
Zna li neko kakva je razlika u turbini od 1.6TDCi i 1.8TDCi? Tacnije zanimaju me drzaci i kako se kace, je li velika razlika i ima li velikih prepravki da bi upasovo od 1.8 na 1.6? Na netu ne mogu naci sliku jedne i druge pa da uporedim
 
Član
Prednji elektricni podizaci da li apsu od golfa3 na golfa2 bez bilo kakvih prepravki i do koje godien ako pasu ?..i Da li pasu od seata toleda ibize od koje do koje godine pasu ako pasu uopste..??? :icon_question:
 
Legend
Nije jedna kombinacija ti ne pase u saraf... na svakom ima prepravki... mk3 NEmoze na mk2 nikako jer su vodilice razlicite totalno...
 
Član
Liga je napisao(la):
Nije jedna kombinacija ti ne pase u saraf... na svakom ima prepravki... mk3 NEmoze na mk2 nikako jer su vodilice razlicite totalno...

Hvala na odgovoru,onda cu za dugo jos ostati bez njih :icon_rolleyes:
Ispasti ce nekada od duje originalni abd ;)
 
Član
memi je napisao(la):
hm...veoma dobra tema,zadnjih dana sam bio u potrazi za novom unutrasnjosti za bmw-a,i neki dan mi izleti crna komplet kozna unutrasnjost za malo para ali iz bmw e36 T-model...pa me zanima dali pase ili ne ????
:icon_question:

ako ti je pod T kao Touring onda ti pasu samo prednja sjedala ako je u tebe e36 Limo....

LP
 
Član
eto ja bi da dodam da pasu vanjske steke na setat cordobu iz 2003 sa vw pola clasic iz 97 god, i takodje pase sa svih seata starijih modela
 
Član
pasu li dizne sa obicnog golfa dizela 40kw na ovoga od 51kw posto mi je na ovome od 51 jedna pusta pa ako pase imam sa obicnog da zamjenim??
 
Član
okk hvala drug na odgovoru.. bas sam zato i sumnjao da nisu istog pritiska itd. znacii bice ovuu moju nekako rijesavati.. postoo mii pisa iz nje gorivoo ko ludo... :icon_rolleyes:
 
Član
E momci od kojih auto se kataloski poklapaju brojevi protokomjera za jtd motor 77 kw 105 ks znaci da parametri ful pasu a ne da odstupa vec da pase kao orginalan da ima parametre
 
Top