DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

pa u slucaju da se u tec docu sve vidi, onda posto ga u prodavnicama auto dijelova koriste nema potrebe da skidate..mogu vam oni reci, ako su voljni :)
 
Tec doc majka za to oko rezervnih dijelova i sta pase a sta ne.Malo teze nauciti,ali dok sam radio u prodavnici snjim snalazio sam se dobro.Uglavnom dosta pomogne....Skoro pa sve prikaze sta pase a sta ne,,, Takodje ako vec idete kupovat dio naravno da ti i nece prodavac reci da ti pase od nekog auta za koje je isti taj dio jeftiniji.U cilju je prodat skuplje :)
 
Član
Mrva je napisao(la):
cek, zar se nemoze na TecDoc-u vidjeti od cega sta odgovara:icon_question:

upravo tako;),Motorex radi preko TecDoc-a.

evo nesto sto nema u TecDoc-u,na golfa keca pasu prednji amortizeri od renoa petice uz minimalne prepravke,ja vozao na svom,na istog pasu i prvi kocioni cilindri od audija 80cc,samo je potrebno staviti dvije podloske.
 
Član
Bombina sa skode (felicije) 1.6MPI pase na golfa 3 1.3 i 1.6 i obrunuto , bez ikakvih prepravki :)
 
Član
Sto se te 1.6. Felicije tice isti je to motor kao i Golfa 3 1.6. isto kao sto je 1.9. iz Felicije ustvari onaj prvi 1.9. dizel iz Golfa 3. Dakle u Feliciji 1.6 i 1.9. su vw-ovi motori dok je 1.3. Skodin. Sto se pouzdanosti motora tice najlosiji na glasu je 1.9. dizel, zatim ide ovaj 1.6. i kao najbolji se pokazao 1.3.
A cini mi se da Golf 3 nije imao 1.3. motor, kod njih je bio 1.4. ali to ce bolje znati vw-ovci ;)
 
Top