DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

dami2580 je napisao(la):
evo i od mene jedna mala korisna informacija, disk plocice od golfa 1 pasu na opel vectru 1.6 16v 1999 god. mozda i na druge, al znam da na ovu pasu sigurno;)

ovo sam neki dan čuo od čovjeka koji je postavio od mk1 pločice, znači provjereno ;)
 
Član
jusuf je napisao(la):
Odgovara li od nekog drugog auta hladnjak klime za Peugeot 307?

Citroen C4

Na Scenic/Megan 2 1.6 16v alternator od Audia A4 1.9TDI 98.g. paše šaraf na šaraf ,samo treba prepraviti džek(priključak)
 
Početnik
Samo farovi ili sve sto sam nabrajao jutros mi imao jaran udes pa da te djelove nabavim ima bravo al tesko istu boju naci
 
Član
Bravo i Brava su identični napred (sem HGT-a) ;)
Marea i HGT imaju šire blatobrane , pa se obični Bravo/Brava branici ne mogu upasovati , ali ako mjenjaš sve napred (branik,blatobrani,hauba ,farovi, maska) onda može i od Marea/HGT
 
Član
Fenix je napisao(la):
Samo farovi ili sve sto sam nabrajao jutros mi imao jaran udes pa da te djelove nabavim ima bravo al tesko istu boju naci

Jednom sam pravio Fiat Bravo sa kolegom i uzeo je farove od Maree, a ostalo od čega je stigao, sve paše, potpuno su isti naprijed. Ne znam samo da li godište ima veze i da li je bilo nekih promjena tokom godina, ali mislim da nije, sve je to isti k.....!:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Fenix je napisao(la):
Samo farovi ili sve sto sam nabrajao jutros mi imao jaran udes pa da te djelove nabavim ima bravo al tesko istu boju naci

Jednom sam pravio Fiat Bravo sa kolegom i uzeo je farove od Maree, a ostalo od čega je stigao, sve paše, potpuno su isti naprijed. Ne znam samo da li godište ima veze i da li je bilo nekih promjena tokom godina, ali mislim da nije, sve je to isti k.....!:D

Ako ide sve komplet onda nema problema , samo je problem da Bravo/Brava branik se ne može fino upasovt na Marein blatobran i obrnuto.
 
Član
Na fiat pandu (Novu 2004-2008) od fiat punta mk1 1.1 benzin na pandu 1.1 karter i uljna pumpa odgovaraju uz neke sitne prepravke ako nekoga bude zanimalo neka se javi na pm .
 
Top