Divljanje na relaciji Ilidža – Blažuj (240+ km/h)

Divljanje na relaciji Ilidža – Blažuj (240+ km/h)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tesko je biti pametan,svako ima svoje misljenje.
Mozemo se mi zezati,provocirati jedni druge,svi imamo svoja neka misljenja.U ovakvim situacijama,i jedna i druga strana su upravu.Zasto ?
Nisam gledao video,znam da je auto spremno,ako ga vec digao 240 u nekim ''normalnim'' uslovima,to je vjerovatno sigurnije od idiota s kadetima 13skama bez kocnica kad gasiraju u centru grada do 120 130....
Poenta...,nije to toliko za osudu al opet ima neku svoju losu stranu,Svako donekle moze upravljati svojom sudbinom...kad se desi sranje,tad je kasno...
Ja za sebe kazem,jos se ne mogu smiriti,imam nekad ispade gadne al kako sam stariji,pazim kad gasam da nije niko sa mnom u autu,da su kasni sati i da je magistrala neka ili ne naseljeno mjesto.Po gradu volim isto potegnut al to je prva druga cisto onako za dusu i nema nekog woow rizika...
Sve sto radimo je realno lose ali na neki nacin se bar mozemo potruditi da sve to dovedemo na neki ''sigurniji'' nivo...bar ja tako gledam na te stvari.
nhf ;)


E sto ga slaga :D prekljuce pored mene, pored bluza prodje, druga udara u blokadu i neces da pustis i onda kad si pustio gas pocese iskre iz auspuha ici :D a tamo ljudi koliko hoces bilo a uska ulica :D je li ti sebe lazes ili nas hahaahhaah :D
 
Član
Jok ne provociram samo se zajebavam :)
Nemam ja veze s ovim
Izvinjavam se ako sam nekog uvrijedio
Pa sta se onda pravis ko da si Dzelat i ministar pameti,kad te toliko to dotaklo nadji se sa momkom i raspravi sto je on vozio tako,a na kraju bi i ti sjeo sa istim Kenanom,za one koji neznaju Zilom i provozao se da te taj isti nauci kako se vozi...zato nepalamudi bezveze ;)
 
Član
Evo vam jpar slika, svjezih od maloprije, pa opet gasajte i govorite kako ste sigurni od belaja u novijim autima i kako je to OK...

BTW.
Zelim ucesnicima u ovoj nesreci brz oporavak i da nemaju posljedica...

4uxeue.jpg

35m0fgo.jpg
 
Član
Kao prvo zaboli me qurac sto je on tako vozi i sto se mene tice nek vozi svaki dan preko 200 i nek se na kraju zabije u kakav stub...
Drugo koji djavo ga ti branis? Ako ti ga je zao sjedi sa njim pa se zajedno zabite u kakav stub?
a sta onda pametujes i sta ti meni citiras ko iz pika koji *****???
ranim ga sta sad,a ti ocito imas sa njim problem pa nesto glumis,i ako se budemo zabijali igdje potrudit cemo se da to budes ti!!!ti jedini filozof svakome ti citiras,pun je ba meni vise kapak vas savijesnih vozaca koji gurate ljude sa ceste a postujete ogranicenja,i svi tastatura mudonje!!!
 
Član
a sta onda pametujes i sta ti meni citiras ko iz pika koji *****???
ranim ga sta sad,a ti ocito imas sa njim problem pa nesto glumis,i ako se budemo zabijali igdje potrudit cemo se da to budes ti!!!ti jedini filozof svakome ti citiras,pun je ba meni vise kapak vas savijesnih vozaca koji gurate ljude sa ceste a postujete ogranicenja,i svi tastatura mudonje!!!
99% sam siguran da se ja I ti nikad necemo sresti...
Poslije 10 godina I 2 vozacka ispita sigurno sam svjesniji vozac od tebe
 
Evo vam jpar slika, svjezih od maloprije, pa opet gasajte i govorite kako ste sigurni od belaja u novijim autima i kako je to OK...

BTW.
Zelim ucesnicima u ovoj nesreci brz oporavak i da nemaju posljedica...
Ali kakve veze ima sad ovaj post sa gasanjem ove Astre i nama ??!
Ljudi moji, ovo je bilo poslije ponoći, kada nema nikoga , vozilo se u super spremnom autu, sa svim novim dijelovima na njemu, bio je pusti pravac !!!
Vi ste toliko negativni, da samo govorite da bi se zabio u stub,bankinu , udario u nekoga... Bože sačuvaj znači koliko ste negativni... Fuj ...
 
Kao prvo zaboli me qurac sto je on tako vozi i sto se mene tice nek vozi svaki dan preko 200 i nek se na kraju zabije u kakav stub...
Drugo koji djavo ga ti branis? Ako ti ga je zao sjedi sa njim pa se zajedno zabite u kakav stub?
A ti druže si baš nešto ljubomoran ili imaš neki problem sa vlasnikom Astre, pa tako pišeš... Čuj ''i nek se na kraju zabije u kakav stub'' ?? Kakva je to vrsta komentara za našeg kolegu ?
Bože sačuvaj..
 
Član
Ljubomoran???
Jok ba cini ti se. Samo sigiran sam da mu ovo nije ni prvi ni posljednji put d to uradi.
 
Član
E sto ga slaga :D prekljuce pored mene, pored bluza prodje, druga udara u blokadu i neces da pustis i onda kad si pustio gas pocese iskre iz auspuha ici :D a tamo ljudi koliko hoces bilo a uska ulica :D je li ti sebe lazes ili nas hahaahhaah :D

Ne lazem,citaj bolje,ja sam rekao da volim potegnut 1--2 radi uzitka....i nije bilo ljudi....svi pobjegnu kad cuju da polecem :p :) ;)
 
Super Moderator
Cuj nek se zabije u stub? To isto da tebe sad neko citira sa ''dabogda pogino''
Nepotrebno druze stvarno, ne valja to tako. A sto kolega kaze eto on je sigurno prvi koji je ovako brzo vozio pa se sad treba raspravljat
 
Član
Opet kazem recite ovo sve porodici rahmetli Have sto je prije neku sedmicu poginula u nedzaricima
 
Član
Opet kazem recite ovo sve porodici rahmetli Have sto je prije neku sedmicu poginula u nedzaricima
Iiiiiii sta da kazemo???nek je njoj rahmet dusi al informisi se da taj momak nije tzv ''Trkac'' i da je obicno auto bilo.i nemoj samo ti govoriti s kim da suosjecamo,sutra da momak koji je vozio astru sa klipa nastrada nedo dragi Bog,kako bi se ti osjecao nakon ovog tvog komentara!!!a druga stvar moze se imati i 20 godina vozacka al djaba ti kad si duduk u glavu sa tim razmisljanjem...btw imam i ja tu vozacku 10 godina ;)
 
Član
Pitaj koga hoces ko ke duduk i glavi onaj sto postuje ogranicenja vozi normalno ili onaj sto se kurci i vozi 240km/h
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top