Divljanje na relaciji Ilidža – Blažuj (240+ km/h)

Divljanje na relaciji Ilidža – Blažuj (240+ km/h)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
Drug moj ja koliko sam cuo taj decko je kroz grad vozio 100+ i prolazio kroz crveno? Kakve to veze ima sa ovim sto vozi astru van grada?

I da za to pucanje guma, bas mi rodjaku prije mjesec dana na megane coupe 2010 godina pukla guma na autoputu na 130, auto se pomjerio nije iz svoje trake
 
Član
Drug moj ja koliko sam cuo taj decko je kroz grad vozio 100+ i prolazio kroz crveno? Kakve to veze ima sa ovim sto vozi astru van grada?

I da za to pucanje guma, bas mi rodjaku prije mjesec dana na megane coupe 2010 godina pukla guma na autoputu na 130, auto se pomjerio nije iz svoje trake
Nema nikakave u prvu si.
 
Član
Logicno da nema,taj divlja po gradu gdje ima pjesadije, a ovaj digo 240 na par sec i to nocu kad nema nikog i na putu koji nije namjenjen za pjesake nit pretrcavanje istih ;)
 
Član
Nemogu se raspravljat sa nekim ko nezna sta hoce da kaze i kome je dosadno u zivotu pa se bavi tudjim problemima.samo da ti objasnim par stvari:prvo vozio je van naseljenog mjesta a neznam ko moze u 1 navece prelazit tu cestu,drugo nema ogranicenja moze znaci. 50 ili 350 vozit,zavisno od auta tvoja volja,a. trece ako je auto. Spremno da podnese tu brzinu ko sam ja ili ti da sudimo.najbolje da se tema zatvori,ucesnici sankcionisani,ministri pameti objasnili sta se moglo desiti,tako danje najbolje lock ;)
 
Član
Ima ogranicenje :D al ga niko ne benda osim deda. Btw na ovom sam putu sreo pocetnika kako vozi 140, sustignem ga da vidim ko je kad tamo bula se zadala :D
 
Član
Ali kakve veze ima sad ovaj post sa gasanjem ove Astre i nama ??!
Ljudi moji, ovo je bilo poslije ponoći, kada nema nikoga , vozilo se u super spremnom autu, sa svim novim dijelovima na njemu, bio je pusti pravac !!!
Vi ste toliko negativni, da samo govorite da bi se zabio u stub,bankinu , udario u nekoga... Bože sačuvaj znači koliko ste negativni... Fuj ...
Nemoj povezivati moj post sa stubovima i ko zna sa čim, ja to nisam rekao. Ako si pratio ovu temu vidio si da sam prije par postova rekao da nikoga ni prst ne zaboli i da nikome ne želim zlo tako da te molim da se suzdržiš od takvih komentara. A komentar o super spremnom autu možeš okačiti mačku o rep, pri tim brzinama nemaš apsolutno kontrole niti garancije da neće nešto poći po zlu.
Slike sam postavio samo kao podsjetnik da do teške nesreće može doći i bez izazivanja sudbine, a kamoli pri većim brzinama iako je prazna cesta, kasna noć itd...
 
Član
Ljudi jel samo meni nelogicno sto je on vozio 240km/h na putu gdje je ogranicenje 80km/h ili ima jos neko :)
 
Član
A nedokaznih ljudi pa nije vozio uzastopno 20 km tom brzinom nego par km.A to sto navodite moglo se desiti da je moglo desilo bi se.Kad nesto oce da se desi, desi se i na 40 km/h zato se manite moglo je ovo moglo je ono.
 
Ne, ne .. Ja nisam spomenuo tebe da si rekao išta o stubovima..
Naravno da nemaš garancije da će ti sve biti kako treba ... Ali po mom mišljenju ovo nije divljanje, niti ugoržavanje drugih učesnika saobraćaja.. Što se vidi iz priloženog..
 
Član
Evo vam jpar slika, svjezih od maloprije, pa opet gasajte i govorite kako ste sigurni od belaja u novijim autima i kako je to OK...

BTW.
Zelim ucesnicima u ovoj nesreci brz oporavak i da nemaju posljedica...

Ti poredis merca, skodu sta vec na fabrici s astrom koja je preuredjena do poslednjeg sarafa...
 
Član
A mislis da sledeci put kad bude vozio 200
Moras i ti nabaviti bolji auto pa probati to, onda ces se i ti sloziti sa nama :D

Sta je nelogicno u tome sto je vozio 240?
Kakve to veze ima sa logikom? :)

I kad kupim novije auto sigurno to necu nikada uraditi. Jednomo sam vozio malo brze i reko sam da necu vise isto kao sto sam jednom u zivotu pjan vozio.
 
tema postaje dosadna, ovo je bolje obrisat, svi vi koji vozite krntije( i ja sam vozio i vozim) se pravite mangupi, vozite auta bez kocnica al bitno je da imate 15 felge sa celavim gumama i vi se najvise kurcite po putu a vamo izigravate fine i primjerene vozace, ne kenjajte vise ionako je forum propo zbog vas i vaseg pametovanja preko tastatura
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top