Diskusija o zakonima - razna pitanja, savjeti

Diskusija o zakonima - razna pitanja, savjeti

Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
evo mene interesuju granicni prijelazi,tacnije trebam ici za Makarsku,iz Jajca.radi se o tom da mi zadnje gume strse van ruba sasije jer su 9J,nekimi kazu dacu imat problem sa prelazom.ko ima iskustva stim:icon_question:

Nebi trebao imati nikakvih problema,zasad .
 
Član
Dobio sam cestitku iz HNK, u mjestu Vrapčići me skino radar ogranicenje 50,a moj score 73km/h, kakva me kazna ocekuje ?:icon_smile:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Jel se moze termin za zabranu upravljanja nekako pomjeriti il se sad mora predati vozacka na datum koji su i naveli :icon_question:

ako neces da je predas odmah kazes onom drotu sto ti dodje na vrata napise ti 100 KM i miran :D
 
Član
posalji starog na salter nek kaze da nisi u bosni i da ces je predat kad dodjes, tako sam ja uradio, dobio poziv ko danas a vozacku sam ostavio u posti kroz dva mjeseca
 
Član
Liga je napisao(la):
40KM ako platis u roku od 15 dana... ;)

meni tu nije bas sve jasno. Npr. dobio sam kaznu prosle godine koju mi je drot napisao na licu mjesta i rekao mi da je mogu platiti u roku 2 godine :icon_question: platio sam je nakon 2-3 mjeseca i nisam imao onih kamata :icon_question:
 
Član
Grga je napisao(la):
Dobio sam cestitku iz HNK, u mjestu Vrapčići me skino radar ogranicenje 50,a moj score 73km/h, kakva me kazna ocekuje ?:icon_smile:


Gdje to ima radar u Vrapčićima? To ti je policija napisala kaznu ili te je uslikala ona kamera radar?
 
Legend
khalifa je napisao(la):
Liga je napisao(la):
40KM ako platis u roku od 15 dana... ;)

meni tu nije bas sve jasno. Npr. dobio sam kaznu prosle godine koju mi je drot napisao na licu mjesta i rekao mi da je mogu platiti u roku 2 godine :icon_question: platio sam je nakon 2-3 mjeseca i nisam imao onih kamata :icon_question:

Na licu mjesta ti prihvatis odgovornost i to je to... al kad stize postom, ako ne platis u roku od 15 dana, smatraju da se ne slazes s odlukom... bar tako pise u rijesenju koje stigne na adresu...
 
Franki je napisao(la):
Grga je napisao(la):
Dobio sam cestitku iz HNK, u mjestu Vrapčići me skino radar ogranicenje 50,a moj score 73km/h, kakva me kazna ocekuje ?:icon_smile:


Gdje to ima radar u Vrapčićima? To ti je policija napisala kaznu ili te je uslikala ona kamera radar?

kod Sutine po nekad postave kameru, imao sam identicnu sitvaciju neki dan mi dosla kazna, potpuno isto, isto mjesto sve isto... 50 ogranicenje ja vozio isto kao ti 73 :lol: 50KM kazna
 
Član
Franki je napisao(la):
Grga je napisao(la):
Dobio sam cestitku iz HNK, u mjestu Vrapčići me skino radar ogranicenje 50,a moj score 73km/h, kakva me kazna ocekuje ?:icon_smile:


Gdje to ima radar u Vrapčićima? To ti je policija napisala kaznu ili te je uslikala ona kamera radar?
Uslikala me kamera, nije me niko zaustavljao, nema pojma gdje je, izgleda ona prenosna pa naletio ;))
@Liga hvala za info..
 
Član
Jel iko dobio gluplju kaznu?? Cekao u koloni na neku kontrolu sve redom provjeravali i dok cekam pricao na mobitel, auto nije bilo u pokretu i jos ugaseno, nije na kolovozu i hajvan mi napisa cestitku sto razgovaram na javnom mjestu :icon_confused:
 
Top