DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ // NOVO OKUPLJANJE, SUBOTA U 22h, 12.03

DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ // NOVO OKUPLJANJE, SUBOTA U 22h, 12.03

Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

U toku sedmice ce biti postavljena spomen ploca kod RTV-a i bice jos jedno okupljanje. Detaljnije informacije ce biti sutra.
 
Legend
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

edo_16v je napisao(la):
U toku sedmice ce biti postavljena spomen ploca kod RTV-a i bice jos jedno okupljanje. Detaljnije informacije ce biti sutra.

:cool::cool::cool:
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

Cuo sam se sada sa Zanovim ocem. Dobio sam informaciju da je okupljanje u subotu 12.03 u 22h na energoinvestovom parkingu ispod mosta. Svi su dobro dosli, samo bez divljanja i glupiranja..
 
Član
Jako lijepo od vas, sto reci nego da su roditelji pokojnog jako sretni i vjerujem da su emotivno slomljeni bili, kada su vidjeli koliko vas se odazvalo ovom broju... Svaka cast...
 
GTI 16V je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Gdje se tacno nalazi ovaj parking:icon_question:

kad ides prema ilidzi onaj poligon ispod mosta,ne mozes fulati nikako,ici cu i ja pa mozes mene pratiti ako hoces :)


heheh znam gdje je ;) malo prije kruznog ???

jes,na desnu stranu :)

ugl raja vidimo se dole,da je bogdo neki ljepsi povod ovakvog skupa,ali sta se moze,nedamo da padne u zaborav...
 
Ljudi samo da se zahvalim na svemu što činite za nas, mislim mene i njegove roditelje pokazavši da Vam je stalo do Žana. Većinu sam Vas poznavala i još jednom nemam riječi i načina da Vam zahvalim na pozitivnim komentarima.
Pozdrav
 
Top