DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ // NOVO OKUPLJANJE, SUBOTA U 22h, 12.03

DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ // NOVO OKUPLJANJE, SUBOTA U 22h, 12.03

RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

stvarno nisam znao da se forumasi okupljaju,tek sad vidim da se nesto desavalo,dosao bih,zasto ne,tek sad mi je jasno zasto vidjeh litlle dragona nekad poslije toga kako se vozi na ljetnim gumama u sred zime,svaka cast momci...
 
Administrator
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

svaka cast momci...
da Zan zna sta ste uradili za njega, sigurno bi bio ponosan na vas...
I kao sto neko spomenu, odali ste pocast svom drugu a ujedno ste pokazali da ste i vi ljudi od krvi i mesa i da niste nikakve ubice na cesti...
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

Meni je iskreno zao sto nisam bio u mogucnosti da prisustvujem....mogu jos samo da kazem jos jednom da mu zelim laku zemlju i vjecni rahmet i da mu dragi Bog podari lijepi dzenet :icon_cry:
 
Legend
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

tepSIJA je napisao(la):
Bio sam s rajom i mogu samo reci da je stvar sto se nocas desila vrijedna svake pohvale za raju koja je takodje bila prisutna... vidjeti onoliko ljudi "naseg profila" na jednom mjestu, u koloni bez gluparija i slicnih SHOW OFF gluposti je stvarno za svaku pohvalu...
Ne znam da li ste svjesni, ali pokazali smo koliko smo "pogodjeni", koliko nam je zao, i najbitnije koliko smo SLOZNI samo kada hocemo... policija je pratila cijeli dogadjaj... sto patrolnim kolima sto onim presretacima koje niko nije ja mislim primjetio.. ali sve 10... sve je na svu srecu dobro proslo.... svi za jednog jedan za sve !...
RIP ZAN , brate nas !
...
btw... Polako ce istina isplivati na povrsinu i razni mediji , konkretno Avaz ce se zapitati za mnoge stvari, da ne spominjem doticnog novinara koji je napisao clanak u vezi ZAN.a za ono sto se vec nazalost desilo.

tepSIJA

to je to...

SVI ZA JEDNOG JEDAN ZA SVE... R.I.P. ZANe...
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

predobro da bi bilo istinito svaka cast svima koji su bili :) RIP Zan
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

Fin gest, ružan povod... :icon_sad:

Samo slogom se mogu istjerati neke stvari na čistac...
 
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

Za svaku pohvalu ;) jako lijepo svaka cast svima koji su bili prisutni i ispratili ŽAN-a.

Žan R.I.P :icon_cry:
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

Liga je napisao(la):
tepSIJA je napisao(la):
Bio sam s rajom i mogu samo reci da je stvar sto se nocas desila vrijedna svake pohvale za raju koja je takodje bila prisutna... vidjeti onoliko ljudi "naseg profila" na jednom mjestu, u koloni bez gluparija i slicnih SHOW OFF gluposti je stvarno za svaku pohvalu...
Ne znam da li ste svjesni, ali pokazali smo koliko smo "pogodjeni", koliko nam je zao, i najbitnije koliko smo SLOZNI samo kada hocemo... policija je pratila cijeli dogadjaj... sto patrolnim kolima sto onim presretacima koje niko nije ja mislim primjetio.. ali sve 10... sve je na svu srecu dobro proslo.... svi za jednog jedan za sve !...
RIP ZAN , brate nas !
...
btw... Polako ce istina isplivati na povrsinu i razni mediji , konkretno Avaz ce se zapitati za mnoge stvari, da ne spominjem doticnog novinara koji je napisao clanak u vezi ZAN.a za ono sto se vec nazalost desilo.

tepSIJA

to je to...

SVI ZA JEDNOG JEDAN ZA SVE... R.I.P. ZANe...

POTPIS veliki svaka cast momci pokazalo se da nismo samo ubice na putu kao sto avaz kaze...
 

JD.

Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

svaka cast i od mene, zao mi je nisam mogao doci :(
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

svaka cast nisam mogao vjerovati da se nesto onako moze organizovati ono je bilo po PS-u
zan je bio velika osoba sto potvrdjuje jucerasnji odaziv svih dobrih ljudi i prijatelja.
cast mi je bila ucestvovati u onom sinoc jer je bilo nevjerovatno i jos veca cast sto sam ga poznavao.



zane prijatelju nikad neces biti zaboravljen RIP
 
Legend
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

bas mi je drago cuti da je dosta raje bilo i da je sve proslo kako treba, zao mi je sto nisam mogao da dodjem, jos jednom svaka cast;)
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

Sve pohvale dečki na organizaciji defilea uz želju...dabogda bio prvi i posljednji ovakvog tipa....R.I.P
 
Top