DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ // NOVO OKUPLJANJE, SUBOTA U 22h, 12.03

DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ // NOVO OKUPLJANJE, SUBOTA U 22h, 12.03

Član
zahvaljujem svima koji su veceras podrzali i dosli na defile za naseg druga, prijatelja, poznanika ŽANA ŠILJEGOVIĆ, jos jednom smo pokazali ko smo i sta smo, da nismo "ubice na cesti", " Sumaheri" i slicna imena kako su nas opisali u medijima.

SVAKA CAST ZA SVE TIMOVE, KLUBOVE, FORUMASE, SVAKA CAST!!!.
 

IGY

Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

svaka cast, cuo sam kolika je kolona bila, na zalost posao me sprecio da se pridruzim koloni :(
 
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

bilo vas je lijepo vidjeti u onolikom broju,to mnogo sta govori,ne samo da vas veze smrt vaseg prijatelja....
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

IGY je napisao(la):
svaka cast, cuo sam kolika je kolona bila, na zalost posao me sprecio da se pridruzim koloni :(

bio si drug srcem tu i to nam je dovoljno, i najbitnije ;)
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

svaka cast momci
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

svaka cast momci,ispratili ste druga kako to i prilici
dokazali ste ko ste i sta ste
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

Znaci odali smo pocast nasem drugaru na bas lijep nacin,a kolona,sav se najezim kad se sjetim toga ;)
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

respect za ovo ;);)

jaran kad mi je pogino nista se nije moglo organizovat ovdje kod nas ,bio je clan foruma zao mi zbog toga ali eto svaka vam cast svima respect ;)
 
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

Svaka cast , malo problema je bilo voziti iza par Golfova sto im ne radi svjetlo kad zakoce al sreca pa se sporo islo. Zamjerka gradnjanima koji nisu imali strpljena da nas fino puste nego su bila razna ubacivanja , zamalo se djevojka sa audijem jaje (ne iz nase kolone) zabila kod skenedrije u 2-3 auta , i takodje zamjerka nekim osobama na parkingu ispod mosta kad smo se poredali nismo tu dosli da se slikamo sa djevojkama na haubi , poziramo i glumimo modnog macka nego fino da se okupimo za naseg prijatelja da se isprati na pravi nacin a ne da se vrti pod rucnom na snijegu , tuzno al neki su izgleda samo dosli da bi bili vidjeni , toliko od mene
 
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

ispratili smo prijatelja na bas fin nacin nadam se da necu biti na vjestima stari bi me kehno ukro mu ja mercedesa al neka i bude neka ljudi vide da nas nemamalo i da smo slozni i da se imi znamo ponasati tuj i tamo al smo isli polahko
za kralja :123::123::123:
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

Jos jednom veliko HVALA za sve danas sto smo ucinili za naseg dragog prijatelja Žana Šiljegovića.Snimci ce pokazati koliko je ljudi bilo veceras.Dostojansveno smo ispratili momka sa najljepsim osmjehom na licu,duboko vjerujem da se sad u ove sitne sate negdje iznad nas i dalje smjeska.
NEKA TI JE VJECNI RAHMET DUSI MOJ DOBRI PRIJATELJU
R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

Bio sam spriječen als vaka čast ljudima koji su došli i d aje sve fino prošlo.....R.I.P:icon_sad:
 
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

Lijepo od sviju vas koji ste to napravili...vjerujem da bi mu to puno znacilo...
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

Bio sam s rajom i mogu samo reci da je stvar sto se nocas desila vrijedna svake pohvale za raju koja je takodje bila prisutna... vidjeti onoliko ljudi "naseg profila" na jednom mjestu, u koloni bez gluparija i slicnih SHOW OFF gluposti je stvarno za svaku pohvalu...
Ne znam da li ste svjesni, ali pokazali smo koliko smo "pogodjeni", koliko nam je zao, i najbitnije koliko smo SLOZNI samo kada hocemo... policija je pratila cijeli dogadjaj... sto patrolnim kolima sto onim presretacima koje niko nije ja mislim primjetio.. ali sve 10... sve je na svu srecu dobro proslo.... svi za jednog jedan za sve !...

RIP ZAN , brate nas !


P.S. Sram bilo one koji su mogli, a nisu dosli.... ( BIO BITNIJI IZLAZAK U GRAD, kojekakva pijanka nego prisustvovati onakvom mogu slobodno reci ... ma ustvari nemam rijeci koje bih upotrijebio da opisem onako nesto sto se nocas desilo)

btw... Polako ce istina isplivati na povrsinu i razni mediji , konkretno Avaz ce se zapitati za mnoge stvari, da ne spominjem doticnog novinara koji je napisao clanak u vezi ZAN.a za ono sto se vec nazalost desilo.

tepSIJA
 
Član
RE: DEFILE KROZ GRAD ZA NASEG DRUGA I PRIJATELJA ŽANA ŠILJEGOVIĆ

Svaka cast momci ovo je vrijedno svake pohvale, a najvise ste pokazali da ste ipak svi ljudi sa dusom....
 
Top