dB Tuzla – PIEMONTE - 11.10.2009

dB Tuzla – PIEMONTE - 11.10.2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e da i ja napisem koju,prvo cestitke svim takmicarima na rezultatima.ja svojim rezultatom nisam zadovoljan jer mi je nakon kvalifikacija poceo padat rezultata a i sa HU sam imao problema.
e sad i ovom momku da kazem sto nisam ponovio mjerenje,prvo sto sam se citavo vrijeme patio sa HU,drugo sto mi je rezultat padao i ocito da nesto nije bilo ok pa sto onda da forsiram i patim opremu koja mi nije pala sa grane.
dal bi ja bio donji il ne to na zalost nismo saznali al ako sam dobro vidio kasnije ste jos mjerili i niste uspjeli preci 144.xx,ako jeste ja se izvinjavam jer nisam dobro vidio;)
 
Legend
muha je napisao(la):
zbog ovakvih stvari je dobro imati punjac akumulatora i dobar akumulator, a ne jednom palit rezultat i cao..

kao i u dB drag pravilniku i ostalima u systemu eliminacije ostaje onaj koje jaci , znaci ako si na kvalifikacijama opalio 150dB a onda nemozes preci 149 tvoj je problem...

To je to... nema drugog pravila... na samom tamicenju su bile prvo kvalifikacije, pa sistem eliminacije kao sto je i najavljeno na razglas, a ne tri naj reza... Davor je dobar momak i shvata o cemu se prica a i momci iz dB team Doboj... morate prihvatiti cinjenicu da se iskustvo stice godinama i da neke stvari se putem uce... niko nije ostecen...
a isto tako svi koju su radili ovaj posao, znaju da na dB takmicenju ne mozes nista nastimati, program sam izbacuje parove za eliminaciju poslije kvalifikacija i prolazi onaj koji je glasniji... jednostavno...


Jos jedna stvar... mislim da je najbitnije to sto se okupljanje uopste odrzalo radi spleta okolnosti, da ne kazem radi DUSMANA... jos jednom cestitke svim takmicarima kao i rezu dana... poz...
 
Član
antares je napisao(la):
e da i ja napisem koju,prvo cestitke svim takmicarima na rezultatima.ja svojim rezultatom nisam zadovoljan jer mi je nakon kvalifikacija poceo padat rezultata a i sa HU sam imao problema.
e sad i ovom momku da kazem sto nisam ponovio mjerenje,prvo sto sam se citavo vrijeme patio sa HU,drugo sto mi je rezultat padao i ocito da nesto nije bilo ok pa sto onda da forsiram i patim opremu koja mi nije pala sa grane.
dal bi ja bio donji il ne to na zalost nismo saznali al ako sam dobro vidio kasnije ste jos mjerili i niste uspjeli preci 144.xx,ako jeste ja se izvinjavam jer nisam dobro vidio;)

nisi dobro vidio :icon_biggrin: posle izmjereno 145.6 :icon_exclaim:
 
Član
marko_v je napisao(la):
ja :icon_question: pravilo fino kaze:najveci izmjereni rezultat :icon_exclaim:

Liga je napisao(la):
marko_v je napisao(la):
dB team doboj......146.00-drugo mjesto po nekim lijevim pravilima :icon_question:
cestitke antaresu (momku sa takmicarskim duhom) na osvojenom prvom mjestu.....sa 145.00 u finalu :D

U pitanju je sistem eliminacije... u svakom krugu moras biti glasniji od svoga protivnika... kao sto sam rekao, Davor je bio najglasniji u ukupnom poredku... al je u finalu izgubio... nema tu lijevih pravila... to je to i drugacije ne moze drug... ;)

p.s.
pa i na trkama ne pobjedi uvjek najbrzi... a nek Davor sam kaze jesam li u pravu... ;)

sve je to ok.......ali to niko nije pomenuo prije takmicenja :icon_mad: dosada je uvjek bilo prvi je najglasniji......tako je rekao muha jednom prilikom........

i nije uopste vazno sto je dB team doboj drugo mjesto.....vec sto pobjednik sa jako izrazenim takmicarskim duhom nije pristao da ponovi mjerenje kada ga je Davor pitao.......zasto :icon_question: zato sto bi bio donji i to odlicno zna :lol:



Drug ti sjedi fino i iscitaj pravila, pa onda pisi, nemoj ovdje da dizes tenzije, zna se TKO U FINALU BUDE NAJGLASNIJI TAJ JE POBJEDNIK...
tako da je antares bio glasniji od davora u finalu u pobjedio je...
Cestitke svim ucesnicima, posebno Davoru na rezu, moze to jos gore braca abd ;)

marko_v je napisao(la):
pa fino igy.......izbacili 146.00,aku bili ispraznjeni,nisu ni minut dopunjavani,koga briga,izbacili smo 146.00......kad oni jos jedno mjerennje,ajd sta ima veze,kontamo,pobjeda je sigurica 146.00......i drugo mjesto....logika :icon_question:

OVO SI LUPNO ISTO PRAVO, AKU PRAZNI A RADILO SE NA UPALJENIM AUTIMA, MISLIM...:icon_mad: i radilo se KVALIFIKACIJE PA ELIMINACIJE mislim da sam 15 puta najavio da ide eliminacioni dio...
 
Član
bekire sa tobom nemam namjeru da se prepirem jer znas puno vise od mene......nije ni vazno uopste,mi smo bili iznervirani zato sto slavni prvak nije htjeo da ponovi rez,kao ima neke svoje razloge,ostalo bi sve i proslo nekako......zna se ko je izbacio 146.00 ;)
 
Legend
marko_v je napisao(la):
bekire sa tobom nemam namjeru da se prepirem jer znas puno vise od mene......nije ni vazno uopste, mi smo bili iznervirani zato sto slavni prvak nije htjeo da ponovi rez, kao ima neke svoje razloge, ostalo bi sve i proslo nekako... zna se ko je izbacio 146.00 ;)

Naravno... ;)
 
Član
ljudi dzaba se prepirete, neke pobjedis, neke izgubis, zivot je takav ... umjesto sto se sad prepirete po forumu ko je bio a ko nije prvi, bolje vi sjedite fino lijepo i skontajte sto vam je rezz opo, probajte napravit da bude jos bolji, a ne tu se nesto prepirete oko nekih gluposti ... i ovo vam je cist dokaz, ne slavi nista dok ne prodju finale ...
 
Član
E ovako DOSTA JE BILO OVOGA i prepiranja mi smo prezadovoljni jer smo podigli rez i nadamo se samo ici gore, drugo ojacali veze s nekim ljudima i proveli se fino.
Sada kazem od nas vise niko nista nece pisati lose jer se stvarno lose nema sta i reci bilo je kako je bilo greska gresta je MOJA jer ja sam "mislio"(kad se to desi kobno za sve) nesto drugi i pogresio.
CESTITKE JOS JEDNOM SVIMA i vidimo se opet nadam se;)

I da odg eddi znam sto je opao ja sam cackao gain i jos neke gluposti :lol::lol::lol: jbga u glavnom sad ide to samo gore.;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top