dB Tuzla – PIEMONTE - 11.10.2009

dB Tuzla – PIEMONTE - 11.10.2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
REZULTATI dB TAKMICENJA


dB Tuzla – PIEMONTE - 11.10.2009

1. 145.6 Dragan Kulic
2. 144.0 Darko Stanijevic - dB Team Doboj
3. 143.1 Ivica Culap - AMK Carbon
4. 139.9 Adnan Spreco
5. 133.4 Danijel Mid
6. 131.3 Nermin Suljagic

Top Ten Competitors
1. 146.0 Darko Stanijevic
2. 145.6 Dragan Kulic
3. 143.1 Ivica Culan
4. 139.9 Adnan Spreco
5. 133.4 Danijel Mid
6. 131.3 Nermin Suljagic


CESTITKE SVIMA PRVENSTVENO NA DRUZENJU, A I NA OSVOJENIM NAGRADAMA... ;)
 
Legend
RE: dB Tuzla – PIENMONTE - 11.10.2009

ivica je napisao(la):
j*emte frljava liga:D neznas ni pisat :D

Ma jarane umoran... samo prepisao i odo spavati pa cemo se sutra smijati... :lol::lol::lol:
 
Član
RE: dB Tuzla – PIENMONTE - 11.10.2009

Rez od 146.0 dovoljan ja sam tu zbog takmicenja a ostalima sretno u pobjedama ;)
 
Legend
RE: dB Tuzla – PIENMONTE - 11.10.2009

Davor_ je napisao(la):
Rez od 146.0 dovoljan ja sam tu zbog takmicenja a ostalima sretno u pobjedama ;)

Drug bio si najjaci... steta sto je ovaj rez od 146 dB bio u polu finalu... al nema veze na greskama se uci... poz i idemo dalje... ;)
 
Član
dB team doboj......146.00-drugo mjesto po nekim lijevim pravilima :icon_question:
cestitke antaresu (momku sa takmicarskim duhom) na osvojenom prvom mjestu.....sa 145.00 u finalu :D
 
Legend
marko_v je napisao(la):
dB team doboj......146.00-drugo mjesto po nekim lijevim pravilima :icon_question:
cestitke antaresu (momku sa takmicarskim duhom) na osvojenom prvom mjestu.....sa 145.00 u finalu :D

U pitanju je sistem eliminacije... u svakom krugu moras biti glasniji od svoga protivnika... kao sto sam rekao, Davor je bio najglasniji u ukupnom poredku... al je u finalu izgubio... nema tu lijevih pravila... to je to i drugacije ne moze drug... ;)

p.s.
pa i na trkama ne pobjedi uvjek najbrzi... a nek Davor sam kaze jesam li u pravu... ;)
 
Član
marko_v je napisao(la):
dB team doboj......146.00-drugo mjesto po nekim lijevim pravilima :icon_question:
cestitke antaresu (momku sa takmicarskim duhom) na osvojenom prvom mjestu.....sa 145.00 u finalu :D

da ali nijee 146 na finale......vec u finale 144 i nesta jeel tako? a antares u finalima je nabio 145XX :123:
 
Član
zar se ne mjeri najveci rezultat :icon_question:

ili je trebao postojati spisak pravila koja se ne postuju :icon_rolleyes:
 
Član
ja :icon_question: pravilo fino kaze:najveci izmjereni rezultat :icon_exclaim:

Liga je napisao(la):
marko_v je napisao(la):
dB team doboj......146.00-drugo mjesto po nekim lijevim pravilima :icon_question:
cestitke antaresu (momku sa takmicarskim duhom) na osvojenom prvom mjestu.....sa 145.00 u finalu :D

U pitanju je sistem eliminacije... u svakom krugu moras biti glasniji od svoga protivnika... kao sto sam rekao, Davor je bio najglasniji u ukupnom poredku... al je u finalu izgubio... nema tu lijevih pravila... to je to i drugacije ne moze drug... ;)

p.s.
pa i na trkama ne pobjedi uvjek najbrzi... a nek Davor sam kaze jesam li u pravu... ;)

sve je to ok.......ali to niko nije pomenuo prije takmicenja :icon_mad: dosada je uvjek bilo prvi je najglasniji......tako je rekao muha jednom prilikom........

i nije uopste vazno sto je dB team doboj drugo mjesto.....vec sto pobjednik sa jako izrazenim takmicarskim duhom nije pristao da ponovi mjerenje kada ga je Davor pitao.......zasto :icon_question: zato sto bi bio donji i to odlicno zna :lol:
 

IGY

Član
cek a kako je Davor drugi a imao je jaci rez
mislim malo ste pogresno onda shvatili to prva tri mjesta
valda se uzima prvi najveci rez pa onda ostalo, a vi ste isli na ispadanja :icon_question:

al hajd nebitno bitno je da vam je bilo super
i naravno cestitke takmicarima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top