dB Tuzla – PIEMONTE - 11.10.2009

dB Tuzla – PIEMONTE - 11.10.2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa fino igy.......izbacili 146.00,aku bili ispraznjeni,nisu ni minut dopunjavani,koga briga,izbacili smo 146.00......kad oni jos jedno mjerennje,ajd sta ima veze,kontamo,pobjeda je sigurica 146.00......i drugo mjesto....logika :icon_question:
 

IGY

Član
tako bi trebalo, jer ako nije bilo klasa, nego se islo na prva tri mjesta, tri najbolja rezultata, onda je tako trebalo da bude

mislim nisam bio tamo pa ne znam kako se i sta odvijalo, al samo iznosim svoje misljenje
 
Član
RE: dB Tuzla – PIENMONTE - 11.10.2009

Liga je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Rez od 146.0 dovoljan ja sam tu zbog takmicenja a ostalima sretno u pobjedama ;)

Drug bio si najjaci... steta sto je ovaj rez od 146 dB bio u polu finalu... al nema veze na greskama se uci... poz i idemo dalje... ;)
hvala i idemo samo dalje i vise:lol:

Ma ovako mjerio sam 146 i isto kontam nema klasa i gotovo i kao ajd jos jedno, ja ajd reko kad vec imam pobjedu malo gain da dignem i probam medjutim DEBELO odem u klip i nisam htjeo silim opremu misleci da imam pobjedu u dzepu medjutim....
Ali nije ni bitno ja vidim pise 146 best score i mirna bosna ODLICAN ;)
 
Član
RE: dB Tuzla – PIENMONTE - 11.10.2009

Davor_ je napisao(la):
Liga je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Rez od 146.0 dovoljan ja sam tu zbog takmicenja a ostalima sretno u pobjedama ;)

Drug bio si najjaci... steta sto je ovaj rez od 146 dB bio u polu finalu... al nema veze na greskama se uci... poz i idemo dalje... ;)
hvala i idemo samo dalje i vise:lol:

Ma ovako mjerio sam 146 i isto kontam nema klasa i gotovo i kao ajd jos jedno, ja ajd reko kad vec imam pobjedu malo gain da dignem i probam medjutim DEBELO odem u klip i nisam htjeo silim opremu misleci da imam pobjedu u dzepu medjutim....
Ali nije ni bitno ja vidim pise 146 best score i mirna bosna ODLICAN ;)


I to sto kazes nek si ti nacapario 146 komada, ostalo je nebitno ;)
 
Član
davore moze to jos gor drug ;) ... naravno svaka cast, rezz je odlican, napredak u svakom mogucem pogledu ;) ... al mere jos gor :cool: ... cestitam i svom dobrom prijatelju antaresu na pobjedi, ja fakat nisam stigo zavrsit setup tako da nisam ni dolazio :icon_sad: ... al vidicemo se mi jos, bice race-ova ... spremanje lagano pa onda otpuhivanje :lol: ...
 
Član
zanimljivo je sve to, rez nam je malo porastao al moze naravno jos to gore, cestitke svim takmicarima
 
Početnik
zbog ovakvih stvari je dobro imati punjac akumulatora i dobar akumulator, a ne jednom palit rezultat i cao..

kao i u dB drag pravilniku i ostalima u systemu eliminacije ostaje onaj koje jaci , znaci ako si na kvalifikacijama opalio 150dB a onda nemozes preci 149 tvoj je problem...
 

IGY

Član
da ok za eliminacije, al ja negdje procitah da je trebalo biti prva tri mjesta, prva tri najjaca rezultata
a ako je islo na eliminacije onda je ok
 
Član
Nisam ni bio koliko ja znam pise tamo davor says CESTITKE POBJEDNICIMA i bilo ODLICNO!!!!!
Nemojte mene dirat i necu ja nikoga meni je bilo super :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top