dB Tuzla – PIEMONTE - 11.10.2009

dB Tuzla – PIEMONTE - 11.10.2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pravilo je da nema pravila ... znaci isla je eliminacija, najglasniji (u krugu) ide dalje ...

2 Davor, nisi trebo nista dirat jbga ... al aj sta ti fali klipat malo, zdravo je to :icon_twisted: ...
 
Sta se svadjate,JA SAM ZADNJE MJESTO POKLOPIO...
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Hajd to jos inekako,al platim sendvic 1,5KM i zagrizem dvaput i ispane mi...joj sto sam ga dugo gledo kako lezi na kisi...
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
marko_v je napisao(la):
bekire sa tobom nemam namjeru da se prepirem jer znas puno vise od mene......nije ni vazno uopste,mi smo bili iznervirani zato sto slavni prvak nije htjeo da ponovi rez,kao ima neke svoje razloge,ostalo bi sve i proslo nekako......zna se ko je izbacio 146.00 ;)

naravno da sam imao razlog zasto nisam htio ponoviti, ocito je bilo da sa mojim sistemom nesto nije uredu, ako tebi to nije dovoljan razlog sta ti ja mogu,ja svoju opremu ne zelim bezveze hebavat da bi ti bio sretan jer meni eurici za nju nisu pali sa grane.
meni je zao sto vam je u finalu pojacalo bacalo u clip il sta vec,al za to vam nisam kriv ja,kao sto niste krivi ni vi za probleme koje sam ja imao.

dosta od mene na ovu temu:123:
 
Član
marko_v je napisao(la):
ja :icon_question: pravilo fino kaze:najveci izmjereni rezultat :icon_exclaim:

Liga je napisao(la):
marko_v je napisao(la):
dB team doboj......146.00-drugo mjesto po nekim lijevim pravilima :icon_question:
cestitke antaresu (momku sa takmicarskim duhom) na osvojenom prvom mjestu.....sa 145.00 u finalu :D

U pitanju je sistem eliminacije... u svakom krugu moras biti glasniji od svoga protivnika... kao sto sam rekao, Davor je bio najglasniji u ukupnom poredku... al je u finalu izgubio... nema tu lijevih pravila... to je to i drugacije ne moze drug... ;)

p.s.
pa i na trkama ne pobjedi uvjek najbrzi... a nek Davor sam kaze jesam li u pravu... ;)

sve je to ok.......ali to niko nije pomenuo prije takmicenja :icon_mad: dosada je uvjek bilo prvi je najglasniji......tako je rekao muha jednom prilikom........

i nije uopste vazno sto je dB team doboj drugo mjesto.....vec sto pobjednik sa jako izrazenim takmicarskim duhom nije pristao da ponovi mjerenje kada ga je Davor pitao.......zasto :icon_question: zato sto bi bio donji i to odlicno zna :lol:



Cestitke i od mene svim takmivcarima i puno srece i vise dB u narednim takmicenjima ! :cool:;)

A fino bi bilo i da ovu rasopravu okoncate, sto nije ponovio vec vam je rekao da je imao problema sa opremom i na to ima pravo...a glupo i ovo zvuci sto si gore pisao,ti to vidovita Dzemila pa znas da bi on bio donji mozda bi i vi podbacili nikad se ne zna sta se moze desiti al' treba biti zadovoljan postignutim ... :cool:

Al' kako god dobro je bilo i vidimo se na sljedecoj manifestaci ! :icon_smile:;)
 
Član
slazem se sa davorom da je dosta prepirke......bar sa nase strane ;)
isto tako se slazem sa adijem da je ipak bilo dobro i da se vidimo sledeci put,bice jos mnogo prilika za takmicenje ;)
 
Član
marko_v je napisao(la):
bekire sa tobom nemam namjeru da se prepirem jer znas puno vise od mene......nije ni vazno uopste,mi smo bili iznervirani zato sto slavni prvak nije htjeo da ponovi rez,kao ima neke svoje razloge,ostalo bi sve i proslo nekako......zna se ko je izbacio 146.00 ;)

jarane bekirov uspjeh je postignut zato shto je slusao upijao istrazivo i saznavo a ne prepiro se u tudje ime... to i tebi preporucujem ipak imaj na umu da mu je prvi setup bio spojen na uticnicu za upaljac u gepeku a danas ima 156,9 db... dokaz da je steko znanje a ne rodio se s njim...
 
Član
Ajd ba dosta vise, bilo kako bilo cestitke antaresu na pobjedi naglasavam ponovo MENI NISU BILA JASNA PRAVILA I IZMJENE (jer pravila i nije bilo klase i to a opet ih je bilo)ja sam pogresio i ok je kao sto liga i bekir mi rekose jbga na greskama se uci i do sledeceg takmicenja se samo moze poboljsati, hvala bogu pa smo iz toga izvukli pouku i shvatili sta nam je bila greska i sa opremom i sa neshatanjem pravila pa tako da u svakom pogledu sve vise i vise napredujemo.
i jos jednom cestitke svim ucesnicima i pobjedniku naravno.
Bilo je tu zaista zanimljivih i setupa i takmicara ako bog da pa se i sledece sezone onako druzimo i brpamo.
Pozdrav i sto se tice mene i mojih ovo je zavrsena stvar i to s osmjehom i respectom.
POZZ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top