Das auto - projekt zwo <<KOMENTARI>>

Das auto - projekt zwo <<KOMENTARI>>

Član
Hahaha

ovo je do Gorazda i nazad preko Romanije znaci uzbrdo i nizbrdo,bez neke stednje,samo nije bilo cjepanja mrtvog!

A sad u povratku iz Gradiske je bilo 6,5 s tim da nas je bilo 4 u autu i da se malo probavalo do Sarajeva :cool:
 
Član
Extra :cool:

Ovaj ce Golf vozit niskih 14, mozda i brze :D

Zanimljivo mi je da maksimalnu snagu - kao i obrtni momenat, sad razvija na nizim obrtajima nego prije.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Extra :cool:

Ovaj ce Golf vozit niskih 14, mozda i brze :D

Zanimljivo mi je da maksimalnu snagu - kao i obrtni momenat, sad razvija na nizim obrtajima nego prije.

Da da kriva je jako ljepa i klasican skolski primjer!
I ja sam ocekivao da ce malo kasnije izbacivati snagu i moment ali ovo je jos bolje! Bregasta ce to pomaci prema gore :icon_twisted:

Ne bih zelio pretjerivati ali sa slickovima ja u svakom slucaju ocekujem ispod 14,5sec
 
Član
prvi projekat koji komentarishem....svaka cast ....sve mi je vrh....bio sam u Mostaru kad si bio 2009....uzdravlje....i sve najbolje jos jednom.... respect
 
Član
Ovo ce biti papreno zasigurno, posto malo licim na vidovitog milana tebi predviđam svjetlu sezonu s mnogo pobjeda i pehara u njoj! :D ;)
 
Član
uh mnogo se olaksavam od jutros, hocu i ja da vagam manje od tone, pardon, sto kila :D

;)

p.s. haj' bolan da ti prodam one pojaseve :D
 
Top