Das auto - projekt zwo <<KOMENTARI>>

Das auto - projekt zwo <<KOMENTARI>>

Član
ja mislim da sam tvog golfera prije 15minuta vidio ovdje parkiranog ispred kamiona na semaforu u Travniku, skontao sam po BBS felgama,prvo sam mislio da niej tvoj golf jer su duboke karambolke a znam da su ti bile uske al ev ugleda na projektu da su ti sad duboke..
 
Početnik
180 konja na fabrickim tockovima i ovjesu..SR use only IMHO...

Sretno...


Jos neki airbox staviti...
 

Lav

Član
muha je napisao(la):
180 konja na fabrickim tockovima i ovjesu..SR use only IMHO...

Sretno...


Jos neki airbox staviti...


sto da ne
G60 je imao isti ovjes i 20 ks manje.
ako je fabrika isla na ovom ovjesu 160 ks, onda vjeruj da tu ima jos dosta rezerve
 
Član
muha je napisao(la):
180 konja na fabrickim tockovima i ovjesu..SR use only IMHO...

Sretno...


Jos neki airbox staviti...

Hvala,

ali neznam sta mislis pod fabricki ovjesom?
Kratki plinski amortizeri i kratke opruge,na 195/50/15 i 7J je meni sasvim dovoljno,ne spremam auto za krug ili brdo,
sasvim normalno vozljiv i jako dobro lezi po krivinama,dobre gume i nema sekiracije!

elmir je napisao(la):
ja mislim da sam tvog golfera prije 15minuta vidio ovdje parkiranog ispred kamiona na semaforu u Travniku, skontao sam po BBS felgama,prvo sam mislio da niej tvoj golf jer su duboke karambolke a znam da su ti bile uske al ev ugleda na projektu da su ti sad duboke..

Jeste ja sam bio :)

Cevapi kod Harija :)

U prolazu za Bihac!
 
Član
Ja sam imao priliku gledati golfa kako se doslovno zaj*ava sa Mercom (200 KS) uz Ivan.. dok se onaj jadnicak u Mercu izvija po krivinama Galonac se sa Golfom nije ni nageo nastranu a ne sta drugo.. Ovaj golf je vrag pravi, dobro lezi na cesti, ide i na pisti i po gradu i to sve bilo prije ovog zadnjeg mapiranja.. Sad mogu mislit ;)
 
Početnik
Al_Galone je napisao(la):
muha je napisao(la):
180 konja na fabrickim tockovima i ovjesu..SR use only IMHO...

Sretno...


Jos neki airbox staviti...

Hvala,

ali neznam sta mislis pod fabricki ovjesom?
Kratki plinski amortizeri i kratke opruge,na 195/50/15 i 7J je meni sasvim dovoljno,ne spremam auto za krug ili brdo,
sasvim normalno vozljiv i jako dobro lezi po krivinama,dobre gume i nema sekiracije!

elmir je napisao(la):
ja mislim da sam tvog golfera prije 15minuta vidio ovdje parkiranog ispred kamiona na semaforu u Travniku, skontao sam po BBS felgama,prvo sam mislio da niej tvoj golf jer su duboke karambolke a znam da su ti bile uske al ev ugleda na projektu da su ti sad duboke..

Jeste ja sam bio :)

Cevapi kod Harija :)

U prolazu za Bihac!



kratki plinski amortizeri su rezultat jeftine produkcije i pokusaja postizanja performansi za male pare.

nema amortizera bez ulja..

na ovim malim brzinama je to ok do 100km/h ali preko toga ovjes glavu cuva.... i kocnice...
 
Član
Za kocnice se ne sekiram to sam rijesio!

Ali uskoro mi se blizi mjenjanje amortizera jer mislim da su ovi pri kraju!

Sta bi mi ti preporucio? Ali ne zelim gewinde! Vec samo kratki amortizer dobrih performansi!
 
Član
Kako mi je zao plitkih GTI branika, gti ralice i klempo vrata:icon_sad:, mrzim duboke branike.

Ostalo sve pet;)
 
Član
jesi se bar najeo? hehe,nema najbolji cevapi, ja zivim malo ispod dole gdje su parkirao auto tacnije na plavoj vodi, extra je golf a prepoynao sam ga najvise po felgicama,prolazim autom i vidim da su bbs i odma u glavi da znam samo jednog golfa ove boje s tim felgama..
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Za kocnice se ne sekiram to sam rijesio!

Ali uskoro mi se blizi mjenjanje amortizera jer mislim da su ovi pri kraju!

Sta bi mi ti preporucio? Ali ne zelim gewinde! Vec samo kratki amortizer dobrih performansi!

KONI Sport
 
Početnik
weitec ili KW :) sta se odlucis :) ako ces nesto od ovoga gore napomenutog javi se na PM,

BTW pravi sklad cine dobro uskladjen odziv amortizera i opruge...

weitec bi bio best buy varijanta mozda da uzmes..
 
Član
muha je napisao(la):
weitec ili KW :) sta se odlucis :) ako ces nesto od ovoga gore napomenutog javi se na PM,

BTW pravi sklad cine dobro uskladjen odziv amortizera i opruge...

weitec bi bio best buy varijanta mozda da uzmes..


totalno si nepredvidiv :)

hahahahhaha
 
Top