Das auto - projekt zwo <<KOMENTARI>>

Das auto - projekt zwo <<KOMENTARI>>

Eko

Član
Sika je kralj bgm, sve pohvale.

A i tebi gale respect za vrijeme i novac, i eto isplati se sve :) ide ko u zahide :D

i da, upakovan je momacki, "ne kaplje kap vode i ulja" (Y) :p

LP
 
Sve je na zavidnom nivou;) svaka cast za projekat :cool:

Sta reci nego, volio bih i ja jednog ko u tebe :icon_biggrin: tvoj golf je samo jedan :icon_smile:
 
stefan je napisao(la):
dobar, dobar;) jeli ovo snimano u lukavici onim putem prema kasindolu

dobar je ovo put za kojekakva testiranja, ja redovno ovuda prolazim
i redovno vršim testove ubrzanja, max brzine i sl:lol:. ne vidi se na snimku koliko si najviše vozio:icon_question:
 
N

nenad

Svaka ti cast, kolko paznje, para i truda si ulozio u ovo auto, i kako si pazio na svaki detalj, kapa dole ;)
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
jbg sta cu ti ja kad imas dobar ukus :)
nisi ti kriv :)

Samo trebao si sebi ostaviti zamajac,mislim meni je draze da nisi,jer ga ja nebih imao ;)

Ali sasvim OK se ponasa auto sa mojim mjenjacem i zamajcem!

Ma samo gas brate i obavezno kad budes isao na chip u Gradisku da se javis da zalijemo chip :cool:
 
Član
Hvala svima na pozitivnim komentarima,jako mi je drago da vam se svidja :)

max brzina je bila blokada u trecoj a to je oko 160kmh

Joj treba i novaca i truda i volje i vremena,
a sa svime vodim borbu,svega mi ponestaje :)

Al najvise volje,j*emu fuserske dijelove za golfa po 5 puta ti nesto mjenjas i nikad nemozes napraviti da bude dobro!
I to me najvise obeshrabruje!
Jbg al trudim se kolko mogu!


Dottore dolazimo ja i Peka na cipovanje i obavezno zovemo da pijemo kafe i kakav rucak da se baci!
A zalit bi se moglo al valja do Sarajeva doci zaljeven :)

U svakom slucaju se cujemo da malo uporedimo masine :)

Pozz svima i hvala jos jednom!
 
Početnik
bitno je da se radi,ali ti to radis ono bas kako treba..samo naprijed i nemoj se zustavljat samo na 14 sec....ima skala nanize;) biraj koju oces cifru...kada sve to uradis onda mi se javi pa da te NAGOVORIM da TURBINU ubacis:lol::lol::lol:...sve u svemu tvoja makina je:cool::cool:
 
Član
Drug sve pohvale za projekt, sve je 5, ali imam samo jednu malu zamjerku. A to je ravnanje glave, čak i na slikama su jasno vidljivi risevi što se ne bi smjelo primjetiti nikako, poravnata glava mora biti kao staklo. Na osnovu riseva zaključih i gdje je poravnata glava, i meni je ravnana jedna glava tu, ali nisam zadovoljan baš zbog toga ;).
 
Član
Jbg ja sam bas misljenja da nesmije biti ravna ko staklo,da bi bolji kontakt pravila sa dihtungom.

Neznam evo mozda se neko javi ko ce tacnije objasniti,ali misljenja sam da uopste nijee bitno da je glatka povrsina vec obrnuto!
 

IGY

Član
mislim da je sasvim logicno ako se polira da mora biti ko staklo, jer cemu onda poliranje :icon_question:
 
Član
Auto je stiglo jutros kod SM Chip tuninga, i prije chipa upravo (prije 10-ak min) je auto bilo na Dyno, i izbacio je nevjerovatnih 169.4 KS i 199 NM :icon_eek:

ABF Power, sad je na Srdjanu da ga digne jos :123:
 
Legend
svaka cast 169+chip dobro si ga nabildao;)

i zaboravih javite kakvo je stane poslije chipa, SRETNO;)
 
Top