Das auto - projekt zwo <<KOMENTARI>>

Das auto - projekt zwo <<KOMENTARI>>

Član
Ako se budu mape radile za svaku "sitnicu" koju kupis doci ce tebe ova igranka dosta... znas i sam ;)
 
Član
Mislim da nisi trebao uzimati granu, fabricka je dosta dobro napravljena, bolje da si Shricka brege narucio, remap i to je to :cool:

A vidio si, stock ABF i nije nesto :icon_smile:
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Izace bruku para od 300 do 500KM negdje
narucujem gdje stignem,ebay,online shopovi i sta sve ne

Pa imo si (ima josh uvijek) na croatia forumu ,cini mi se ista, Abarth-ova za hiljadu kuna tj oko 260 kermi.

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=34413

Ti me ispravi ako se razlikuju il' tako nesto. Mozda je ta kvalitetnija sto si narucio.
 
Član
Mrva je napisao(la):
Ako se budu mape radile za svaku "sitnicu" koju kupis doci ce tebe ova igranka dosta... znas i sam ;)

Mapa ce se jednom uraditi kada se sve sredi,tako sam planirao.
Jedino mozda kad bregaste kupim opet na mapiranje cu ici jer nece bas uskoro brege.

Damire ova grana mi je neka kucna radinost i nevolim to, a i gdjeces abartha na VW stavljati :)

Dottore je napisao(la):
Mislim da nisi trebao uzimati granu, fabricka je dosta dobro napravljena, bolje da si Shricka brege narucio, remap i to je to :cool:

A vidio si, stock ABF i nije nesto :icon_smile:

Stock ABF i nije nesto ali meni se svidja sto ima dosta vise potencijala nego ostale 16ke :)

Jedva cekam mapiranje i valjke :)
 
Član
nemoj klizat sprzit ces lamelu :D:D:D

poredjenja radi kada sam stavio stock ABF
na ovom istom potezu po suhom vremenu sam nabio trecu do blokade do krivine ali sam izvukao i prvu i drugu,
a ovde je prva i druga skroz neiskoristena,samo zavrceno malo sa njom i onda treca nabijena opet do blokade,
 
Legend
nista dok to sika ne uzme u ruke :icon_biggrin:

ide dobro koliko se moze vidjeti sa clipa, nadam se da si ti zadovoljan..
 
Član
jbg sta cu ti ja kad imas dobar ukus :)
nisi ti kriv :)

Samo trebao si sebi ostaviti zamajac,mislim meni je draze da nisi,jer ga ja nebih imao ;)

Ali sasvim OK se ponasa auto sa mojim mjenjacem i zamajcem!
 
Top