Dali koristite aditive za goriva

Dali koristite aditive za goriva

Član
Dali koristite aditive za dizel goriva i koje jer mi se kod par drugova nafta zaledila pa me zanimaju vasa iskustva ja nisam imao problema ali nebi da zaledi i na kojoj temp nafta ledi dule je napisao zanimljiv komentar u drugoj temi pa ga moze ovamo ako hoce prekopirati;)
 
Ja koristim aditiv za naftu zvani BMB 95 :D To je najbolji lijek za ove govnjive hladne dane :D Na rezervoar od 43 litra naspem 38 litara nafte i 5 litara benzina i gas :123:
 
Član
maloprije bas citam dule pise isto ovom decku kojem golf V nece da upali
benzin u naftu i to je to:icon_smile:
 

MTR

Član
roki_actros je napisao(la):
Ja koristim aditiv za naftu zvani BMB 95 :D To je najbolji lijek za ove govnjive hladne dane :D Na rezervoar od 43 litra naspem 38 litara nafte i 5 litara benzina i gas :123:

glaj' starog lisca :D , ja sad ne sipam nista ali drzim se iznad polovine rezervoara jer veca kolicina teze kristalise
 
Član
a zar euro 5 ne bi trebao da ima u sebi neke aditive il nesto pa da drzi do vecih minusa :icon_question: dobro, kod nas nije vidjelo euro standarda doduse heh
 
Limpi je napisao(la):
a zar euro 5 ne bi trebao da ima u sebi neke aditive il nesto pa da drzi do vecih minusa :icon_question: dobro, kod nas nije vidjelo euro standarda doduse heh

Trebalo bi...ali... evo ti slika filtera pa vidi stanje s Hrvatskim gorivom...Ikod nas je isto ili gore :icon_mad:

2vumy2x.jpg

2hzimit.jpg
 

rs6

Član
menso206 je napisao(la):
u mene rezervar 50 litara koliko da benzina naspem?

od 5 do 8 litara ne treba ti vise ....

otprilike jedno 10 - 15 % to je ta mjera ( narodna ) i ne smije bit' problema ;)
 
Član
rs6 je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
u mene rezervar 50 litara koliko da benzina naspem?

od 5 do 8 litara ne treba ti vise ....

otprilike jedno 10 - 15 % to je ta mjera ( narodna ) i ne smije bit' problema ;)

nasuo sam aditiv prije 2 dana pa dok potrosim ovo pola rezervara onda cu vidjet kako je sa benzinom
 

rs6

Član
menso206 je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
u mene rezervar 50 litara koliko da benzina naspem?

od 5 do 8 litara ne treba ti vise ....

otprilike jedno 10 - 15 % to je ta mjera ( narodna ) i ne smije bit' problema ;)

nasuo sam aditiv prije 2 dana pa dok potrosim ovo pola rezervara onda cu vidjet kako je sa benzinom


mi benzin rokamo u kamione na 300 litara saspemo oko 35 - 45 l i nikad problema, jos budu vani ...
 
Kod njeg je opet common rail, ja bih isao na 3-5 litara maximalno, a mozes i medicinskog alkohola nasuti umjesto benzina ;)
 
Član
Grga je napisao(la):
na kojoj pumpi sipate pa vam smrzne nafta?

ja sipam na petrolu. nisma nikako mjenjao filter goriva a presao 30 000km u njemu smrzlo kad smo ga skinuli i izlili iz njega nema sta nema haha kupio novi 80 km i sad pali bez problema jutros -18 od prve ukresa
 
Top