Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - LOCK

Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - vase misljenje o aupuhu?!

@Anes_mo: Hvala druze;)

@mirolu: Nikakvih problema do sad osim sto mi je crkla benzinska pumpa:) A sto se potrosnje tice, na benzinu je od 7l na otvorenom do 13l po gradu, a na gas od 10 na otvorenom, a po gradu oko 15l, a ide i do 18l kad je guzva:D
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - zimske r(g)adosti...pomoc

Skinuo isparivac zamenio membrane, auto nije paljen od ponedeljka, vratio sve na svoje mesto i nema sanse da upali, probao na nizbrdici, kasnije mu dovezao mladjeg brata(sestru) da mu donira akumulator


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
nije vredelo...Polivao sam i isparivac i creva vrelom vodom ne vredi slabo vergla...
Ima li neko neki predlog kako da upalim, ne radi mi na benzin jos nisam nasao pumpu...?!?
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - zimske r(g)adosti...

Probaj slepat, jedino mi to na um pada, pod uslovom da si sve dobro spojio/sastavio pa da plin i stize do usisa....
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - zimske r(g)adosti...

Najgore sto ne znam da je svo dobro spojeno, prebacuje na plin to je sve ok, ali ne znam nista vise od toga...
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - zimske r(g)adosti...

recimo da odvrnes jednu svjecicu pa nek neko zavergla malo a ti omirisi osjeti li se plin u cilindrima :) i nesto sad kontam, ako si mijenjao membrane ,cak i ako si slozio sve nazad vjerovatno je smjesa drugacija nego sto je bilam mozda zato i ne mozes da upalis....
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - zimske r(g)adosti...

Lik mi je ladno poslao pogresne membrane, tj sve su ok ali jedna nije ista sad sam sve rasturio i provalio, o boze ne mozes nista da uradis da te neko ne zajebe:icon_mad:
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v

Otvori temu u DIY da znaju i drugi kako da pokrpe rupice po branicima.:D
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v

OggyBoy je napisao(la):
Otvori temu u DIY da znaju i drugi kako da pokrpe rupice po branicima.:D

:lol:;)


A kad smo već kod DIY-a, za sve koji voze na plin jedan savet, postaviću i slike ako nekome bude trebalo, znači na kućištu filtera vazduha tačnije na mestu gde ulazi ono crevo što vodi vazduh do grane zatvorite malo rupu(ja sam oko pola), da manje vazduha ide ka motoru, auto mnogo bolje ide na plin, razlika nebo i zemlja. A na benzin neosetno slabije, jedino kad ga guras u crveno osetis razliku.
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - potrebna pomoć PS majstora

Dakle, može li neko da mi ofarba sredinu štopova(migavce i rikverc svetlo) da budu smoked? Hvala


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - potrebna pomoć PS majstora str.8

Evo dvije od mene :)

fotogrehe.jpg

fotogrcvc.jpg
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - potrebna pomoć PS majstora str.8

kbb03a.jpg


ili mozda ovako nesto :) :D

90ofgg.jpg


il ovako :D kako bi bilo lijepo :lol:

scrg2w.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top