Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - LOCK

Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali servis 55km:))

Toliko mi uzeo prošli put. Sipa se originalno ulje, a on to nabavlja na burad, a ne na litre, pa je jeftino, radi u Veranu, za svaki dio ima popust i tako. Litar ulja je oko 10KM, filteri su od 10 do 15KM. Jednostavno, ovo su cijene za mene, za druge je drugačije, ipak se mi znamo cijeli život, sa ćerkom sam mu išao u školu, a on sa mojim starim generacija. Valjda je sad malo jasnije.:D

Zaboravih reći, ulje je sad TOTAL, a nekad su imali ESSO. 10w40
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - vase misljenje o aupuhu?!

Posto sam odustao od protocnog lonca jer onaj koji sam nasao nije odgovarao, resio sam da stavim obican i da stavim nastavak(cunerski:icon_biggrin:). To sam danas odradio pa me zanima vase misljenje o njemu i da li bi mozda trebao biti jos uvucen unutra da odem sutra da ga uvucem:icon_question:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali servis 55km:))

dellas je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
to bas jeftino, mene samo ulje izadje 48km(ravenol 10w40 5 litara) 4.5 litara ide u ovu malo go*no, filteri, majstoru dam cenera, eto za nekih 80km se odradi servis,.... najjeftinije sto mogu ovdje proci, jedino da sipam neko "krs" ulje :D

Meni manje, 3.8l u 2.0 motor:icon_confused: Jesi ti siguran da te majstor ne skrati za taj litar? Pa ovaj GM i nije neko ulje kao na primer castrol, total i sl, ali fabrika ga propisuje za GM vozila i ja se toga drzim...

skoda je to bolan, to pije i ulja i goriva, a ne ide :lol: ne ozb, toliko ide u taj motor i po etki, ne mulja majstor, sipa mi pred ocima i nosim u garazu ono sto ostane ;) drugo su ovlasteni, gdje ti obicno ostavis auto, a oni mogu sipat sta hoce, tipa tastrola iz one buradi.... ovdje lagano kaficu, dok se to odradi i pici :123:

a ovaj oggy ima radi "cerke" popust, perverznjak je to :D :lol:
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - vase misljenje o aupuhu?!

Ide u taj motor toliko;)

Dellas: Odlično je leglo
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - vase misljenje o aupuhu?!

edo_benz je napisao(la):
cuna je legla pravo :)

Prava pionirska :lol: Moracu da slikam i po danu kad se udaljim od auta ili kad cucnem pa pogledam vidi se da je samo nastavak, pa sam mislio da ga jos malo uvucem unutra mozda ce se manje videti...ili to tako mora jer je jednostavno samo nastavak.
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - vase misljenje o aupuhu?!

sto ga vise uvuces unutra to je sve bolje heheh ;)
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - vase misljenje o aupuhu?!

:lol: :lol: :lol: :lol: morao sam ti reci vidim da se nerazumijes jel bolje da ga ostavis tako il da ga uvuces,malo po malo,nemoj odjednom pa da kasnije nevalja :cool:
 
Početnik
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v

dellas je napisao(la):
Motor je 2.0 16v, 98 kw, ja ne znam bas nista o tom motoru, a navodno je iz opela mada nisam video da ga neki opel ima. Ako neko zna vise sve informacije su dobro dosle....

to je tacno,jeste iz opela,ima ga u vektrama A,kadetima GSi,al su rijetki i isto tako dobri kao i ostali iz te grupacije,cini mi se da je oznaka kod opela 20SE...:icon_biggrin:
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - vase misljenje o aupuhu?!

Da, to je x20se, ali sam ih ja nasao samo u omegi b, za kadetta i vectru ne znam, verovatno su retki kod njih. Kod omege je ista oznaka x20se ali ima 100kw, verovatno zbog drugacijeg katalizatora...
 
Početnik
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - vase misljenje o aupuhu?!

aha zaboravo sam navesti omegu,ima ih al kao sto kazez rijetki su,C20SE,X20SE...to je bash dobar motor za leganzu,koliko trosi i jesi imao kakvih problema sa njime..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top