Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - LOCK

Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - Zimski setup

Na 190 je poceo da posustaje mislio sam da nece moci do 200,kad on navalja na 220,to mi je ujedno i brzinski rekord da sam ja za volanom:)
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali update - poklopci

Evo jedan mali update, posle duze traganja konacno sam nasao ove poklopce po razumnoj ceni...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Ovih dana je u planu stavljanje protocnog zadnjeg lonca, i poliranje jednog fara...Pitanje za strucnjake, hoce li biti mnogo bucan sa nekim protocnim loncem sa jednom cevi?
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali update - poklopci

sto ce ti poklopci, moze se i bez njih :D a protocni, zavisi, nikad neces stoposto znati dok ne upalis auto.
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali update - poklopci

Limpi je napisao(la):
sto ce ti poklopci, moze se i bez njih :D a protocni, zavisi, nikad neces stoposto znati dok ne upalis auto.

Samo da ne bude naporan na putovnju, inace ne bih ni skidao srednji lonac, ako ga uopste i imam....
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali servis 55km:))

Uradjen mali servis po ceni od 2900din ili ti 55km. Filter ulja, goriva i vazduha plus 4l GM semi syntetic 10w-40 i ruke.


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali servis 55km:))

pravo jeftino,jesu kod vas inace dijelovi jeftiniji,.....ili je japanac Tako jeftin :D
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali servis 55km:))

sto enes rece ovo je pravo jeftino,jbt ja samo ulje za svoje auto platim 100km
fino ga odrzavas,samo naprijed:cool:
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali servis 55km:))

Pa ne znam da li su jeftiniji delovi. Ovo je uglavnom neka firma koja radi veleprodaju i maloprodaju pa su kod njih delovi jako jeftini, a kad kupite delove za servis zamena je besplatna. Recimo za opel i vw starije prizvodnje je jos jeftinije...Za moj citroen saxo je bilo oko 10km vise,a islo je 1l ulja manje.

OggyBoy je napisao(la):
Mene to sve košta 30KM.:cool:

Krades delove, ne razumem?:icon_biggrin:
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali servis 55km:))

Mene to sve košta:
Ulje - 40 km
Filteri - 60

Ipak je to 106:D
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali servis 55km:))

dellas je napisao(la):
Pa ne znam da li su jeftiniji delovi. Ovo je uglavnom neka firma koja radi veleprodaju i maloprodaju pa su kod njih delovi jako jeftini, a kad kupite delove za servis zamena je besplatna. Recimo za opel i vw starije prizvodnje je jos jeftinije...Za moj citroen saxo je bilo oko 10km vise,a islo je 1l ulja manje.

OggyBoy je napisao(la):
Mene to sve košta 30KM.:cool:

Krades delove, ne razumem?:icon_biggrin:



Ma jok, majstor mi je legenda i često neće za ruke da uzme ni pare jedne, pa tek poslije 3.-eg servisa naplati ruke.;)
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali servis 55km:))

ZELA GTI je napisao(la):
Mene to sve košta:
Ulje - 40 km
Filteri - 60

Ipak je to 106:D

Vidi sa oggy-jem gde krade te delove da i tebi bude jeftinije :)

@oggyboy: ajde mi razlozi tih 30 km na filtere i ulje koliko sta kosta:icon_question: Nemoguce da je tako malo...
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali servis 55km:))

Oggy: Nisam u svom postu računao ruke. Samo filter zraka je 23 km. Naravno, ne u ovlaštenom!
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali servis 55km:))

to bas jeftino, mene samo ulje izadje 48km(ravenol 10w40 5 litara) 4.5 litara ide u ovu malo govno, filteri, majstoru dam cenera,(inace nece da naplati, ali ostavim uvijek... eto za nekih 80km se odradi servis,.... najjeftinije sto mogu ovdje proci, jedino da sipam neko "krs" ulje :D dok u ovlastenom izadje nekih 180-tak kermica, hehe
 
Član
RE: Daewoo Leganza 2.0 cdx 16v - mali servis 55km:))

Limpi je napisao(la):
to bas jeftino, mene samo ulje izadje 48km(ravenol 10w40 5 litara) 4.5 litara ide u ovu malo go*no, filteri, majstoru dam cenera, eto za nekih 80km se odradi servis,.... najjeftinije sto mogu ovdje proci, jedino da sipam neko "krs" ulje :D

Meni manje, 3.8l u 2.0 motor:icon_confused: Jesi ti siguran da te majstor ne skrati za taj litar? Pa ovaj GM i nije neko ulje kao na primer castrol, total i sl, ali fabrika ga propisuje za GM vozila i ja se toga drzim...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top