Da li je obavezno vezanje pozadi

Da li je obavezno vezanje pozadi

Član
ja ih jos nikada u 12 godina koliko sam u saobracaju jos nikad ih nisam vidio vezanih u sluzbenom autu, a za civilna da i n govorim :lol: :D a na nas obicne smrtnike se moze primjenjivati sta hoce i kako hoce, pogotovo kad stanes na zulj :icon_confused:
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
ja ih jos nikada u 12 godina koliko sam u saobracaju jos nikad ih nisam vidio vezanih u sluzbenom autu, a za civilna da i n govorim :lol: :D a na nas obicne smrtnike se moze primjenjivati sta hoce i kako hoce, pogotovo kad stanes na zulj :icon_confused:

e to je najgore :icon_mad:
ja se nikada ne vezem,zato sto nemam obicaj niti naviku a i nakvo mu nezgodno nemam pojma sto :D..a kad me zaustavljaju stajem i vezem se usput il iako je mrak pordjem ih 5 metara pa se zavezem :D
 
Ja nemam nikakve...kad sam kupio ove H izvadio tvornicke,a sad kad sam prodao ove H nemam nista:icon_rolleyes:
 
Ja sad kad sam bio sa drustvom u austriji sjeo ja pozadi i kaze "veži se " reko daj nemoj me zajebavat :D kaze kaznit ce te :D
Bilo mi nesto smiješno :)
a u fieste takodje povadio nema svrhe :)
 
BHT Ovisnik
nisam znao da to važi i u nas,znam da njemci kad dođu svi uredno svezani,odmah se moras vezati,to mi je uvijek smijesno bilo:icon_biggrin:

dok ako negdje idem malo brze kroz krivine onda kazem ovim nazad da se svežu čisto da se ne prevrću kao krompiri:D
 
ja kad idem van Zenice i ako nazad sjedim obavezno se vezem,radi sebe ;)

a nisam znao za ovaj zakon :icon_rolleyes:
 
Član
Pa sigurno ih nisu stavljali nazad radi ukrasa ili nekog balansa težine... :icon_rolleyes:

A i zna se koja ih auta eventualno nikad nisu ni imali...i naprijed i nazad...
 
Član
Pa naravno da placa onaj ko se ne sveze :D ja samo kazem ja sam upozorio i on je rekao da nece da se sveze :cool: i cika milicajac samo kaze njemu daj mi svoju licnu kartu, a od kolege dobije odgovor, e jesi peder :lol:
 
phantom je napisao(la):
sto ne uvedu da placa onaj ko se ne sveze :D

cista glupost... evo npr. ti i ja se vozimo.. ja svezan a ti nisi.. murija nas zaustavi i meni napise kaznu jer ti nisi bio svezan... jos jedan dokaz da vezanje pojaseva treba biti stvar izbora a ne obaveze... ali njima dobro dodje, to je jos jedna stavka po kojoj mogu naplacivati kazne... jos samo da uvedu obavezno svjetlo u gepeku, ako ne radi kazna zbog neispravne signalizacije :lol::lol::lol::lol:
 
Top